Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eğer haksız olarak görüyorsanız ve insanın hedefinden bir adım daha uzaklaşıp şevkinin kırılmasında benimde payım olsun diyorsanız buyrun edin beni.
Yazarhanım dedi ki keşke foto atmasaydın dedi,özellikle hamile olan arkadaşımız varken aslında kötü niyetle söylemedi sana.

Ahretlik polemik mi var

Hanımlar neyi paylaşamıyorsunuz? Sakinleşin lütfen.
Yok ahretliğim kısa bir konuşma var sadece,arayı bulmaya çalışıyorum sadece .

Konuşmalarım ortada abla kendimi açıklamak istemiyorum.

Tamam, gidiyorum o zaman :)))

Burada tatlı tatlı sohbet edip spordu sağlıklı beslenmeydi, kilo vermekti derken birbirinize yol arkadaşlığı yapıyorken gerilmeye gerek yok

Ahretliğim çıtır çerezim nasıl gidiyor hayat?
Pantolonun ağırlığından bahsetmişsin, sabahları aç karnına tartılmakla kahvaltı sonrası tartılmak arasında bile fark oluyor, kahvaltı öncesi-sonrası 300 ila 500 gram arası oynuyor, ben bazen bir bakıyorum camış gibi yemişim 500 gram fark atmış

burada sizi de rahatsız ediyorum sürekli yazmak istemiyorum ama ben bu sabah sanki daha bi hasta kalktım. çok tuhaf ilaçlarımı da düzenli içiyorum oysa
Geçmiş olsun canım kronik bir rahatsızlığın var mı ? Oda etkiliyor iyileşme süresini bende alerjik astım var normal insanlar 7 günde iyileşirken ben 15-20 gün ancak

Geçmiş olsun canım kronik bir rahatsızlığın var mı ? Oda etkiliyor iyileşme süresini bende alerjik astım var normal insanlar 7 günde iyileşirken ben 15-20 gün ancak
alerjim ve hipoglisemi var sadece. ama artık bu üst solunum yolu enfeksiyonları da daha uzun sürüyor sanırım. eskiden olsa maksimum 3 güne ayağa kalkardım.
alerjik astım zor. Allah şifa versin

Eğer haksız olarak görüyorsanız ve insanın hedefinden bir adım daha uzaklaşıp şevkinin kırılmasında benimde payım olsun diyorsanız buyrun edin beni.
Canım seni ne kadar destekledigimi her zman biliyorsun. Onun için şevkinin kırılmaması tabi ki çok önemli ama senin ki kadar yazarhanim35 in de şevki aynı derecede önemli. Bak kız da çıkmak isteyecek bir duygu duruna girdi ,onunda şevki kırılmış oluyor. İkinizde aynı derecede önemlisiniz tabi ki . İkinizde hep motive olun ,kilo verin istiyorum ve yazarhanım burda benim örnek alırım diyeceğim 3kişiden biridir. Muhteşem azimli ve bilinç ,bir o kadar kibar ve iyi niyetli bir arkadaşımız oda . Senin de kendince haklı ve soylediklerinin içinde mantıklı şeyler var evet ama bu kadar sert dil kullanman doğru değil. Bunu hakedecek hiç bir şey demedi. Lütfen tatsızlık olmasın .Burda çok güzel bir ortamımız var.

alerjim ve hipoglisemi var sadece. ama artık bu üst solunum yolu enfeksiyonları da daha uzun sürüyor sanırım. eskiden olsa maksimum 3 güne ayağa kalkardım.
alerjik astım zor. Allah şifa versin
teşekkür ederim canım rabbim tüm hastalara şifa versin. Kovid değilsin dimi? O ihtimali de düşündün mü ? Şimdi ki varyant gribn uzun süren hali gibiymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…