Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tartıldım kızlar :halay: artım ödenim vs. yokken ve 1 aydır bu kadar sıkı diyetteyken bu detoks fazla etki etmez diye düşünüyordum ama şu durumda bile bu sonuç inanılmaz harika bence

Dün: 75.4
Bu gün: 74.9
Fark: -500 gram
1 günde yarım kilo gitti. :KK73: Yaşasın hurma detoksu
Elhan Elhan @sibel_84 Efenin_Annesi Efenin_Annesi
En iyisi sevineyim :KK76::KK76:
Bizim elimiz de armut toplamiyor tabi ki :KK59:

Tartıldım kızlar :halay: artım ödenim vs. yokken ve 1 aydır bu kadar sıkı diyetteyken bu detoks fazla etki etmez diye düşünüyordum ama şu durumda bile bu sonuç inanılmaz harika bence

Dün: 75.4
Bu gün: 74.9
Fark: -500 gram
1 günde yarım kilo gitti. :KK73: Yaşasın hurma detoksu
Elhan Elhan @sibel_84 Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Keske bende edebilseydim alamadım hurmayı🥺🥺

20231025_095340.jpg

Sabah kahvaltım ana ocagindayim ve sabah inanamadım gördüklerime 🫣 Jou Jou Elhan Elhan

Canım mutlaka bir kandeğerlerine baktır o zaman mutlaka bir şey vardır. Bazı şeylere belirtmezsen bakmıyorlar ondan Özellikle insülin direnci ve Ferrittin ve Dvit bu üçünü ekstra belirt onlarada bakılmasını istiyorum de. Bunlar olması gerektiği gibi değilse kilo vermeyi direk durdura biliyor. Hemen takviye başlayıncada tıkır tıkır veriliyor.
Yakın bi zamanda gidicem nodüller için zaten söyliycem o zaman bakalım ne diycek doktor

Kuzum resim paylaşmasam mı ? Aramızda gebe var
Bakın bu tür şeyleri sevmiyorum lütfen benim paylasimlarima müdahalede bulunmazsaniz sevinirim . Hamile arkadaşıma buraya atmadan önce whatsaptan da atıyorum ben eğer rahatsız olsaydı o belirtirdi. Şevkimi ve hevesimi kırmayın bunlar beni negatif etkilen unsurlar.

X