Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok çok sevindim senin adına kızlarına güzel bir ömür diliyorum canım Benim doktorumda aynı şeyi söyledi. düşüklerden sonra bebeklermi sıkıntılı diyip pgtli tüp bebek denedik. Ondada malesef kaybettim. En son doktorum sorun yaratacak herşeyi eledik tek bir kilo kafada şüphe onuda ver öyle tekrar başlayalım dedi. O zaman 86ydım canım. 77ye kadar düştüm bak bu son haftalarda noldu bilmiyorum geri 80 oldum. Gerci doktorum 60 olmadan gelme dedi ama onu da nasıl olcam bilmiyorım ama iite jouya da dediğim gibi ben zayıfkende kaybettim bebe o yüzden onumda çözüm olabileceğini düşünmüyorjm

Canımm biyerlere gitme hep kendin için yapbak doktorun bile düşündüğümuz gibi dedi

Şu güzelim menümde o gülme emojisini kaldır
Hayırdırrr pirinç falannn badi simdi ben senin çıranı yaktımmmmmpirinçte şeker varr şekeeeerrrrrr bulgurda yok pirinc yerine bulgur koyman daha sağlıklı kaptanımmm buarada hani bana etikett
Bir altta bunu sana açıkladım ama okumadın
üzgünüm ama bomba gibi gidiyorum
Aaa buarada bugün değişim oldumu ben anlayamadımm blonde ambition
Hamileliğine veriyorum hep bunları
Tatlış şaşkınım Hayali aldım. 60kiloyum'u verdim ya

Şu güzelim menümde o gülme emojisini kaldır
Kaldırmayaecemmmsen bana çoookk ettin çooohhhhh
Bir altta bunu sana açıkladım ama okumadın
Aaa kacirmışımm hiç görmedimkii
üzgünüm ama bomba gibi gidiyorum
Ne guzell canımm hedefine ulaşırsın inşaallahh ben ulaştım
Hamileliğine veriyorum hep bunları
Tatlış şaşkınım Hayali aldım. 60kiloyum'u verdim ya
Kacirmışım o yorumu ya

Amaannn iyiki bi güzel menünn

Kaldırmayaecemmmsen bana çoookk ettin çooohhhhh

Aaa kacirmışımm hiç görmedimkii

Ne guzell canımm hedefine ulaşırsın inşaallahh ben ulaştım

Kacirmışım o yorumu ya
Ama ben tatlış tatlış uğraştım ki haksızlık etmedim hem sende kaçamaklar vardı pohaçalar vs. bende yok ki ama senin ki haksızlık
Amaannn iyiki bi güzel menünn
Evet güzel kıskanma menümü , harika koy araya bananeee hakkımı isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…