Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hurma ve yoğurt detoksu gördüm 3 günde 4 kilo verdiriyomuş denesemmi acep
Kız bu hafta yapma sen onu rakip takımdasın🤣
Burda ben yaptım o detoksu harfi harfine tüm detaylara Ender Saraç'ın anlattığı şekilde uyarak yaparsan o zaman güzel sonuç veriyor.
Bende 3 günde 2kilo verdim onunla.

23 ekim pazartesi

08.30

Bir kupa sade Türk kahvesi

10.50

Limonlu zencefil çayı

12.10

Mantarlı tavuk ızgara

Salata

19.15
Bir şeftali
Yarım muz
Üzerine 1 tatlı kaşığı şekersiz fıstık ezmesi
Yanına 1 tatlı kaşığı yoğurt

Su:2.5 lt

blonde ambition blonde ambition Elhan Elhan
🤩 Resmen aç geziyor benim hırslı hatunum 👏👏

Elhan Elhan Jou Jou

23 Ekim 2023

sabah yok

öğlen 13.30
1 mandalina, 1 küçük muz
az sucuklu omlet
peynir, 5 zeytin, 1 tk bal
domates, kapya biber
1/2 simit

akşam 19.00
3 köfte, biber
1 kase spagetti
domates marul salatası
1 fındık ezmeli pestil sarması (muska)

Elhan Elhan Jou Jou

23 Ekim 2023

sabah yok

öğlen 13.30
1 mandalina, 1 küçük muz
az sucuklu omlet
peynir, 5 zeytin, 1 tk bal
domates, kapya biber
1/2 simit

akşam 19.00
3 köfte, biber
1 kase spagetti
domates marul salatası
1 fındık ezmeli pestil sarması (muska)
SPagetti olmasa iyiydi bee kuzuu🥲 afiyet olsun canımm ❤️😘

evet canım haklısın ama ekmek de aynı olacaktı. hadi makarna yiyeyim dedim 😘😘😘 aslında hiçbirini yemesem en güzeli tabi 🤲🏻
20231023_195659.jpg
👇
20231023_195742.jpg

Canım arada çok ciddi fark var . Bilgin olsun.
Kalori ve karbonhidrat farklarına ek olarakta
Ayrıca makarna insülinle oynayıp tekrar açıktırır, karnı şişirir, ödem yapıp tartıda fazla görünmene neden olur.
Tahıllı ekmekler ise uzun süre tok tutar, asla ödem yapmaz su tutmaz ve tam tersine bahırsakları çalıştırıp wc'ye düzenli çıkmanı sağlar.

Sade ise bile 5 dilim ekmek ediyor . Birde sosların durumuna göre kalori 400 hatta 500lere kadar da çıkabiliyor malesef :KK43:

Eki Görüntüle 3322520
👇
Eki Görüntüle 3322521

Ayrıca makarna insülinle oynayıp tekrar açıktırır, karnı şişirir, ödem yapıp tartıda fazla görünmene neden olur.
Tahıllı ekmekler ise uzun süre tok tutar, asla ödem yapmaz su tutmaz ve tam tersine bahırsakları çalıştırıp wc'ye düzenli çıkmanı sağlar.
Bu tam tabak ama cano 1 kase az daha oluyo tabii oyuzden ben iyi dedim yoksa bende biliyorum araştırmayı🤣🤣🤣

İşte benim fıstığıma yakışan bir menü 🤩
Harikasın hayalcim böyle devam❤👏👏👏

Canım akşam başka hiç bir şey yememişsin zaten dediğin gibi yürüyüşede çıkarsan telafi etmiş olursun.

Afiyet olsun başlangıç haftası için gayet güzel gidiyorsun. 🌼
Bırakmıyorlar cikayim koşu bandı aldırcm bende hih 🤣

Eki Görüntüle 3322520
👇
Eki Görüntüle 3322521

Sade ise bile 5 dilim ekmek ediyor . Birde sosların durumuna göre kalori 400 hatta 500lere kadar da çıkabiliyor malesef :KK43:
sade makarnaydı. evet 1 dilim tahıllı ekmek yeseydim tabi daha güzel olurdu ama makarnaya pek dayanamıyorum ben 😔

Bu tam tabak ama cano 1 kase az daha oluyo tabii oyuzden ben iyi dedim yoksa bende biliyorum araştırmayı🤣🤣🤣
Ben sen yazdın diye değil canım. Kız masum ve eşit görmüş diye ona yazdım ki öyle sanıp sık sık yemesin sonra kilo vermeyip üzülmesin.
Kase ve tabak aynı ölçüde oluyor genelde canım. Ölç istersen . Makarnadan daha iyi şişlik yapan yiyecek yok. Hatta tarkan kuzu kuzu klibinin çekimi öncesi göbek dansı yaparken kamerada çıkıntılı ayva göbeği olsun istenildi diye makarna yiyip çıkmıstı. Malesef öyle anında şişiriyor. Makarna Kendinin 2-3 katı su tutar ,kaloriside yüksektir.

X