Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cuma :83.75
Pazartesi: 83.05
Yanlış yazılmışım

Hayırdırrr pirinç falannn badi simdi ben senin çıranı yaktımmmmmpirinçte şeker varr şekeeeerrrrrr bulgurda yok pirinc yerine bulgur koyman daha sağlıklı kaptanımmm buarada hani bana etikett

Bugun ki menum
Kahvalti 12.00
Haşlanmış yumurta
4 5 zeytin
Az peynir
1Dlm ekmek

Ara öğün 15.00
2si 1 arada

Akşam 18.00
Sadece 2 dlm ispanakli borek

Ay ispanakli olunca dayanamiyorum baya yemis gbi sistim bidaha yapmicam diyom ama esim istedigi icin yaptim gomdum 2 dlm yuruyuse cikip eritmeyi denicem

Elhan blonde ambition

Kahvalti: yumurta Peynir Zeytin biber 1 dikim tam buğday ekmeği 1 bardak ıhlamur
Ara öğün: 2si birarada
Öğle :kereviz yemeği
Ara : sade aktiva 1 tane küçük
1 avuç uzumlu leblebi
Akşam: 2 karni yarık yağsız,
8 yk bulgur pilavı,
pancar salatası,
2 bardak üzüm suyu
1 dilim tb ekmeği
18.30 da yeme işlemi tamamlandı
1.5 litre su
2 yi bulur
20.00 gibi spor yapacam ozaman foto atarım
Elhan blonde ambition

Bekleriz efenimm

Hayırdırrr pirinç falannn badi simdi ben senin çıranı yaktımmmmmpirinçte şeker varr şekeeeerrrrrr bulgurda yok pirinc yerine bulgur koyman daha sağlıklı kaptanımmm buarada hani bana etikett
Kız nasıl yanlış okudun sen orayı öyle ahaaha
Bende diyorum bu ne gülüyor menüm çok güzel
Parentez içinde piriç virgül bulgur yok yazılmış canım bu içinde bu tarz şeyler yok diye özellikle belirtmek anlamına gelir. Direk diyet bir yemek yani değil pirinç ben içine hayatta bulgurda koymam. İçinde sadece kıyma,soğan,salça,baharatlar ve lahana var.

Son düzenleme:
İşte benim fıstığıma yakışan bir menü
Harikasın hayalcim böyle devam❤
Canım akşam başka hiç bir şey yememişsin zaten dediğin gibi yürüyüşede çıkarsan telafi etmiş olursun.
Afiyet olsun başlangıç haftası için gayet güzel gidiyorsun.

Canoo zayıflaman şart benim gibisin iste birseyin yokk bende senin gibi cok ugrastım hicbirseyimizde yoktuu biliyosun zayıfladım oldu
Zayıflamanın faydası vardır illaki. Ama benim sorunum farklı canım. Evliliğimin ilk ayıda hamile kalıp düşük yaptım. 3. Ayıda hamile kalıp düşük yaptım. Ve o zamanlar zayıftım uani. Bilmiyorum herşeyim bir zamanı var

Kan pıhtılaşmama baktırdım yoktu ama yine tedbir amaclı kullandık sulandırıcıları. Onları kullanırken aşırı kanamam oluyor. Kanamadan dolayı bıraktırıyolar kan sulandırıcıyı sonrada benek ölüyor canım benim. Muska işini hiç bilmiyorum. Bazı hocalarda iyi olmadığını söylüyor o yüzden korkuyorum o konuda

Anladımm kuzumm sende haklısın sen daha iyi bilirsin tabiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…