Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ah canım yaa benmde 9. Gebeliğim oglum çok zor bişey çok yıpratıcı
Ay Allah uzun ömür versin canım Nasıl başardın kendiliğindenmi oldu bir çözümmü buldun. Biz hiçbirşey bulamadık. Neye baktırsak sorun yok çıkıyor. Bu yüzdende çözüm bulamıyoruz

Ay Allah uzun ömür versin canım Nasıl başardın kendiliğindenmi oldu bir çözümmü buldun. Biz hiçbirşey bulamadık. Neye baktırsak sorun yok çıkıyor. Bu yüzdende çözüm bulamıyoruz
Canoo zayıflaman şart benim gibisin iste birseyin yokk bende senin gibi cok ugrastım hicbirseyimizde yoktuu biliyosun zayıfladım oldu

Kan pıhtılaşması vardı bende genetikte cıkmıstı bıde muska yaptırmıstılar bana hamile kaldıgım gbi onunda etkisi oldu bence doğal yolla oldu oğlum çok şükür hıc beklemedıgımız bı zamanda

Canoo zayıflaman şart benim gibisin iste birseyin yokk bende senin gibi cok ugrastım hicbirseyimizde yoktuu biliyosun zayıfladım oldu
Evet bak bıde bu da etken bence o sıralatda zayıflamaya takmıstım yine 11 kilo vermiştim ama zayıf falan degıldım 89 kıloyla hamıle kalmıstım

Zayıflaman herseyi kolaylaştıracak coki 4 defa tüp bebek yaptırmış biri olarak en son ki gittiğim Dr dediki böyle olmaz bu şekilde bu kg ile tedaviye baslayamayiz ilaçlar paran boşa gitmesin istiyorsan kg ver gel dedi 15 kg verdim gittim hemde 1.5 ayda( benimkisi biraz uzunca hikaye kimseyi ağlatmak istemem şuan bende hazır degilm neyse ) gittim doktora şimdi hazırsın dedi ve başladık tedaviye tabi önce Allahın izni sonrada doktor ve benim eşimin mücadelesinin ve dualarımızın mükafatını ikiz kızlarımızı kucağımıza alarak gördük. Darısı sana inşallah ama sana tavsiyem kg vermeden başlama biliyorsun ki tüp bebek dolar ve euro bazlı yükselişe geçiyor pahalı bir tedavi boşa gitmesin emekleriniz .

Evet bak bıde bu da etken bence o sıralatda zayıflamaya takmıstım yine 11 kilo vermiştim ama zayıf falan degıldım 89 kıloyla hamıle kalmıstım
bakkbide senkilo vererek kaldın bende 80 kiloydum 77 ye düştüm hani vereyimde oyle gideyim tüpe sonra geldi bu sıpa hicbirseyi yoksa ozaman kiloyla alakalı sağlıklı beslencen spor etcen leslie yapcan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…