Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zayıflaman herseyi kolaylaştıracak coki 4 defa tüp bebek yaptırmış biri olarak en son ki gittiğim Dr dediki böyle olmaz bu şekilde bu kg ile tedaviye baslayamayiz ilaçlar paran boşa gitmesin istiyorsan kg ver gel dedi 15 kg verdim gittim hemde 1.5 ayda( benimkisi biraz uzunca hikaye kimseyi ağlatmak istemem şuan bende hazır degilm neyse ) gittim doktora şimdi hazırsın dedi ve başladık tedaviye tabi önce Allahın izni sonrada doktor ve benim eşimin mücadelesinin ve dualarımızın mükafatını ikiz kızlarımızı kucağımıza alarak gördük. Darısı sana inşallah ama sana tavsiyem kg vermeden başlama biliyorsun ki tüp bebek dolar ve euro bazlı yükselişe geçiyor pahalı bir tedavi boşa gitmesin emekleriniz .
Çok çok sevindim senin adına kızlarına güzel bir ömür diliyorum canım🥰🙏🏼🙏🏼 Benim doktorumda aynı şeyi söyledi. düşüklerden sonra bebeklermi sıkıntılı diyip pgtli tüp bebek denedik. Ondada malesef kaybettim. En son doktorum sorun yaratacak herşeyi eledik tek bir kilo kafada şüphe onuda ver öyle tekrar başlayalım dedi. O zaman 86ydım canım. 77ye kadar düştüm bak bu son haftalarda noldu bilmiyorum geri 80 oldum. Gerci doktorum 60 olmadan gelme dedi ama onu da nasıl olcam bilmiyorım 🥲🥲 ama iite jouya da dediğim gibi ben zayıfkende kaybettim bebe o yüzden onumda çözüm olabileceğini düşünmüyorjm

Çok çok sevindim senin adına kızlarına güzel bir ömür diliyorum canım🥰🙏🏼🙏🏼 Benim doktorumda aynı şeyi söyledi. düşüklerden sonra bebeklermi sıkıntılı diyip pgtli tüp bebek denedik. Ondada malesef kaybettim. En son doktorum sorun yaratacak herşeyi eledik tek bir kilo kafada şüphe onuda ver öyle tekrar başlayalım dedi. O zaman 86ydım canım. 77ye kadar düştüm bak bu son haftalarda noldu bilmiyorum geri 80 oldum. Gerci doktorum 60 olmadan gelme dedi ama onu da nasıl olcam bilmiyorım 🥲🥲 ama iite jouya da dediğim gibi ben zayıfkende kaybettim bebe o yüzden onumda çözüm olabileceğini düşünmüyorjm
Canımm biyerlere gitme hep kendin için yap❤️bak doktorun bile düşündüğümuz gibi dedi

Kahvaltı: az kaşarlı 2yumurta, 2zeytin, 1dilim çavdar, 2kaşık kese yoğurdu.

Akşam: kıymalı kapuska (içinde pirinç,bulgur yok)
1 kase kuru cacık, 2ceviz

Sabah spor öncesi sade kahve içerken yanına 2hurma , arkasından 1 saat spor yapıldı. 2lt su :KK66:

Elhan Elhan
Şu güzelim menümde o gülme emojisini kaldır 😡
Hayırdırrr pirinç falannn🤔🤔 badi simdi ben senin çıranı yaktımmmmmpirinçte şeker varr şekeeeerrrrrr bulgurda yok pirinc yerine bulgur koyman daha sağlıklı kaptanımmm :21: buarada hani bana etikett 🥴
Bir altta bunu sana açıkladım ama okumadın 👇
Kız nasıl yanlış okudun sen orayı öyle ahaaha:KK70:
Bende diyorum bu ne gülüyor menüm çok güzel 🤣
Parentez içinde piriç virgül bulgur yok yazılmış canım bu içinde bu tarz şeyler yok diye özellikle belirtmek anlamına gelir. Direk diyet bir yemek yani değil pirinç ben içine hayatta bulgurda koymam. İçinde sadece kıyma,soğan,salça,baharatlar ve lahana var.🤣🤣🤣🤣
😂😂😂 üzgünüm ama bomba gibi gidiyorum 💣💥
Aaa buarada bugün değişim oldumu ben anlayamadımm blonde ambition blonde ambition
Hamileliğine veriyorum hep bunları 😂😂😂
Tatlış şaşkınım Hayali aldım. 60kiloyum'u verdim ya

Şu güzelim menümde o gülme emojisini kaldır 😡
Kaldırmayaecemmmsen bana çoookk ettin çooohhhhh
Bir altta bunu sana açıkladım ama okumadın 👇
Aaa kacirmışımm hiç görmedimkii
😂😂😂 üzgünüm ama bomba gibi gidiyorum 💣💥
Ne guzell canımm hedefine ulaşırsın inşaallahh ben ulaştım 🤭
Hamileliğine veriyorum hep bunları 😂😂😂
Tatlış şaşkınım Hayali aldım. 60kiloyum'u verdim ya
Kacirmışım o yorumu ya

Kız nasıl yanlış okudun sen orayı öyle ahaaha:KK70:
Bende diyorum bu ne gülüyor menüm çok güzel 🤣
Parentez içinde piriç virgül bulgur yok yazılmış canım bu içinde bu tarz şeyler yok diye özellikle belirtmek anlamına gelir. Direk diyet bir yemek yani değil pirinç ben içine hayatta bulgurda koymam. İçinde sadece kıyma,soğan,salça,baharatlar ve lahana var.🤣🤣🤣🤣
Amaannn iyiki bi güzel menünn :63:

Kaldırmayaecemmmsen bana çoookk ettin çooohhhhh

Aaa kacirmışımm hiç görmedimkii

Ne guzell canımm hedefine ulaşırsın inşaallahh ben ulaştım 🤭

Kacirmışım o yorumu ya
Ama ben tatlış tatlış uğraştım ki haksızlık etmedim hem sende kaçamaklar vardı pohaçalar vs. 😪 bende yok ki ama senin ki haksızlık :KK12:
Amaannn iyiki bi güzel menünn :63:
Evet güzel :63: kıskanma menümü , harika koy araya bananeee hakkımı isterim :KK12:

X