Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Maşallah herkese o zaman

Salata tok tutacak mı canım acikmasmisin vakit erken

Başlatma simdi bulgurada haaa şukadarcık yedim yaa espri yaptım yaniii
Sen hamişsin sana artık laf yok
Ama bizim takım sizin takımı yenecek o ayrı

Kız iyi ki kaptan olup benle kapıştın bak bu son şansınmız , son haftanmış ya bu kadar güzel zamanlama olur iyi ki seni seçtim

Pişizede Beth tavuklu salata kurtarıcı olmuş çok şükür

Maşallah kuzum Muhteşem menü❤
pişik zaten 1tanecik, minicik ve ekmek yenmeyip ekmeğin yerine tüketilmiş. Üstelik sabah erken saatte tüketilmiş onun için onu görmüyor bile
Harikasın diyorum Cumaya senden güzel bir eksi bekliyorum.

Bebemi
1 tane oldumu birdaha beklememek gerek aslında 1 yaşından sonra çalışmalara devam. Bende öyle 4 yıl oldu bekkliyoruz bakalım. Hele 1. Olsun arkasından hemen denicem yine
Bak soğan suyu dene üstüne tanımam
Duyanda bebeyi soğan yapıyor sanicak
Bı arkadaşım denedi ama belki çocuğun geleceği vardır o bahane olmuştur

Bak soğan suyu dene üstüne tanımam
Duyanda bebeyi soğan yapıyor sanicak
Bı arkadaşım denedi ama belki çocuğun geleceği vardır o bahane olmuştur
Soğan suyu hem miğde rahatsızlığı olanlara önerilmiyor caanım. Benim gastrit var.
Birde benim tekrarlayan düşüklerim var. Artık saymayı bıraktım ama 4 yılda 7 kere falan gebe kalıp kaybettim. O yüzden tüp bebekte denedim. Kürtajlarımdan dolayı rahimde incelme olmaya başlamıştı. O yüzden soğan suyu daha da inceltir diye yapamam

1 çok minik pişi yazıyor sanki

1 çok minik pişi yazıyor sanki
Belirtirken 1'er tane yediği şeyleri alt alta 1 şu, 1bu diye yazdığı için, ben 1 çok minik pişiyi de 1adet çok micik bir pişi anlamında yazdı diye düşünüyorum tatlım ama Beth18 gelince bizi aydınlatır artık Umarım ben doğru anlamış olayım , senin dediğin gibiyse yandık

TemelinSafinazi akşam yemeği biter bitmez mutlaka menünü yaz canım . Buralardan uzak kalırsan, kendini kontröl etmende azalır. Buralarda ol ki daha kontrollü olabilesin ve motive olup daha azimli şekilde ilerleyebilesin canım.
Hadi bakalım o artıyı Cumaya eksiye çevireceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…