Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen hamişsin sana artık laf yok :KK60: 💐
Ama bizim takım sizin takımı yenecek o ayrı :63:

Kız iyi ki kaptan olup benle kapıştın bak bu son şansınmız , son haftanmış ya bu kadar güzel zamanlama olur iyi ki seni seçtim 🥰🙏🏻
Yaaaa 🥺🥺
SEn öyleee saaannnn :63:
Kızzz evettt nasıl böyle oldu şoktayımm hepte iyi seyler oluyorr buara rüyayıda boşa görmemişimm yaa 🥲🥲 heryer bbeyaz parlıyorduu bebekmiş resmen kizımada gelinlik giymistim kocamla tekrar evleniyodum🤣🤣 rüyamda
şu 3güne acayip şeyler yaşadık buneydi🤣🤣🤣
iyiki 🥰🤩😘seninle son kapışmam olcakk 🥲🥲

Kapatmisken menümu yazayım da bir daha yemeyeyim

Sabah
2 haşlanmış yumurta
Domatesli salatalık
Lor peyniri aci biber

Ara
Turk.kahvesi
3 adet ceviz

Akşam
5 kaşık taze fasulye
Yogurt
Bol salata

Su 3 litreyi bulur
Spor olarak yürüyüşüm var 13.bin adım
Elhan Elhan Jou Jou
Yıkılıyorsunnn nergiscimmm menüne bayıldım

Belirtirken 1'er tane yediği şeyleri alt alta 1 şu, 1bu diye yazdığı için, ben 1 çok minik pişiyi de 1adet çok micik bir pişi anlamında yazdı diye düşünüyorum tatlım ama @Beth18 gelince bizi aydınlatır artık 🧐🙏🏻 Umarım ben doğru anlamış olayım , senin dediğin gibiyse yandık 🤣🤣🤣
İnşallah sen doğru anlamışsındır 🤣

Yaaaa 🥺🥺
SEn öyleee saaannnn :63:
Kızzz evettt nasıl böyle oldu şoktayımm hepte iyi seyler oluyorr buara rüyayıda boşa görmemişimm yaa 🥲🥲 heryer bbeyaz parlıyorduu bebekmiş resmen kizımada gelinlik giymistim kocamla tekrar evleniyodum🤣🤣 rüyamda
şu 3güne acayip şeyler yaşadık buneydi🤣🤣🤣
iyiki 🥰🤩😘seninle son kapışmam olcakk 🥲🥲
Almira şu an tam ne kadr canım? Kaç aylık ?

Menümü paylaşayım
Kahvaltı
2 yumurta
2 dilim ekmek
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Çeyrek simit
Akşam
2 kepçe çorba
2 dilim ekmek

Kapattım ağzımı. Bir çay içerim. Yazınca farkettim. Bugün ekmeği abartmisim :KK22::KK22:
Yerim ya utanırmış da ☺ öyle bakma kıyamam.
Sen zaten neyin ne olduğunu çok iyi biliryorsun tatlım kendin yazmışsın o ufak detayı :KK66: ama o detay dışında menü harika ❤ yarın karbonhidratı az tüketirsin dengelenir bu kadar basit. :KK66:

Soğan suyu hem miğde rahatsızlığı olanlara önerilmiyor caanım. Benim gastrit var.
Birde benim tekrarlayan düşüklerim var. Artık saymayı bıraktım ama 4 yılda 7 kere falan gebe kalıp kaybettim. O yüzden tüp bebekte denedim. Kürtajlarımdan dolayı rahimde incelme olmaya başlamıştı. O yüzden soğan suyu daha da inceltir diye yapamam 🥲🥲
Ah canım yaa benmde 9. Gebeliğim oglum çok zor bişey çok yıpratıcı:KK43:

Yerim ya utanırmış da ☺ öyle bakma kıyamam.
Sen zaten neyin ne olduğunu çok iyi biliryorsun tatlım kendin yazmışsın o ufak detayı :KK66: ama o detay dışında menü harika ❤ yarın karbonhidratı az tüketirsin dengelenir bu kadar basit. :KK66:
Salı çarşamba ve perşembe ekstra dikkatli olduğum günler. Cuma ve pazartesi biraz daha pozitif olabiliyorum. :KK70: :KK70:

Akşam yemeğim Jou Jou Elhan Elhan
20231023_174925.jpg

X