Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamünaleyküm bayanlar... nasılsınız iyisiniz inşaAllah. Ben eski masterfitcilerden hatta daha da eski cuma zayıflama yarışmasındanım. Elhan abla bir seni birde menekse kokusunu gördüm eskilerden ama kişi eklemeyi bile unutmuşum sizi etiketleyemedim o_O ben ikinci kızımıda kucağıma aldım şükür 5 aylık olacağız. Zipzipimiz nerelerde

Bebemi😃
1 tane oldumu birdaha beklememek gerek aslında 1 yaşından sonra çalışmalara devam. Bende öyle 4 yıl oldu bekkliyoruz bakalım. Hele 1. Olsun arkasından hemen denicem yine 😂😂😂
Bende öyle diyodum hatta yaşını bile beklemem diyodum ama :duduk: bebe değil fırtına doğurmuşum :KK70:

Ben sana tebrik ediyorum bitanemm🥲🥲 hakkını helal et eğer kırdıysam veya varsa üzdüğüm bi konu kuzum evettt hamileymişim sabah test ettim sabah batmalarım oldu orda kesin anladım hemen cift cizgi çıktı cok kötüyüm ve ağlıyorum çok değişik duygular içindeyimm

Hahahaha bence ben +🤪

HIç belli olmazzz 🤪🤪

Regl isen düzelir kuzumm haftaya hiçbirşeyciğin kalmaz🤩🤩

Reg iken öyle oluyor yaa sidoşumm saçmalama ne ozürü😘😘

Amin kuzum teşekkür ederiimm

Hahahahaha ne dündü yaaa 😄😄 aferimm 2 güne 100gram eksi çok iyi😘

Özelliklee kızlarr topiğinn güzell diyetcilerimm herşey için çok teşekkür ederimm sizlerle cok güzel zaman geçirdim nedediysem yanlış anlamadınızz sizleri çok sevdim özellikle ablaamm Elhan Elhan hep yanımda oldun ❤️ hakkın ödenmezz

varsa hakkım hakkınızı helal edin kırdıysam affolunn tabikide gitmicem hazırlıkta durucam benim sağlıklı diyete devamm 🥲🥲 evettt Hamileyimm değişik duygular içerisindeyim sabah beri ağlak oldum istiyodum biyandan kızım huysuz oluncada istemiyodum ama nasıl oldu bilmiyoruz 1 aydır kocamla iliskimiz yoktu mesailerdeydi hep ondan şoktayız ve beklemiyorduk kocam tabi tebrik etti o ayrı🤭🤭 hersey olacağına varırr rabbim ol dedi ve oldu 🥲🥲
bebiş hayırlı olsun kuzum çok sevindim 🧿🥰🥰🥰

Selamünaleyküm bayanlar... nasılsınız iyisiniz inşaAllah. Ben eski masterfitcilerden hatta daha da eski cuma zayıflama yarışmasındanım. Elhan abla bir seni birde menekse kokusunu gördüm eskilerden ama kişi eklemeyi bile unutmuşum sizi etiketleyemedim o_O ben ikinci kızımıda kucağıma aldım şükür 5 aylık olacağız. Zipzipimiz nerelerde
hoşgeldin canım. bebiş maşallah büyümüş 🧿😍

Aleyküm selam daydayim :KK60: Hoş geldin. :KK25:İyiyiz çok şükür. Elif işe girdi. O artık iş insanı. Zipzip- Zipzip- bak kim gelmiş.
Bebeğin sağlıkla büyüsün canım. :dua:Gebelikten fazlalık varsa gel halledelim. :KK76:

:KK36:Canım blondem söz veriyorum seni mahcup etmeyeceğim :KK19:
:KK74: sana güveniyorum hadi bakalım ❤ hem benim için hem takımımız için yap bak şahane bir takım olduk maşallah :nazar: bizde herkes ekside , şuan içimizde hiç artısı olan yok desem yeridir o derece kızlarim maşallah hepsine. :KK36: sende onlar gibi olacaksın birlik beraberlik kuvvet verir.
Kızlar hepinizle gurur duyuyorum 🥰 tabloya bakınca o kadar mutlu oldum ki 🙏🏻💐

Ahaaa haaaa :KK70: aranan bahane bulundu . Duyanda 9aylık hamile sanacak yemezler kuzu dur daha dur 🤣 hahaha burda reglesi kaç gündür geciken kızlarla senin aranda tartılma anlamında hiç bir fark yok bu hafta hepiniz regle olmadınız okadar😂
Senin tek fark minnacık bir döl damlası yumurtana tutunup döllemiş 🤣 üzgünüm ama o 300grm bebek değil senin pohaçların ve bulgurun o :KK70:

Ayyy bana da kıyamaz hemen üzülme diye yazarmış yerim yaaaa :KK60: Cumaya daha çok var oooo hoooo sen eksilere geçersin tabi ki❤
Aynen cnm hafta sonunu sevmiyorum sevemedim bi türlü

aleykum selamm hosgeldin canim 🤗 ben de dogumdan sonra hamilelik kilolarim için döndüm. Maşallah büyütmüşsün kuzuyu🌸 benim bebiş de 10.5 aylık oldu. Zaman hızlı geçiyor

Ahaaa haaaa :KK70: aranan bahane bulundu . Duyanda 9aylık hamile sanacak yemezler kuzu dur daha dur 🤣 hahaha burda reglesi kaç gündür geciken kızlarla senin aranda tartılma anlamında hiç bir fark yok bu hafta hepiniz regle olmadınız okadar😂
Senin tek fark minnacık bir döl damlası yumurtana tutunup döllemiş 🤣 üzgünüm ama o 300grm bebek değil senin pohaçların ve bulgurun o :KK70:

Ayyy bana da kıyamaz hemen üzülme diye yazarmış yerim yaaaa :KK60: Cumaya daha çok var oooo hoooo sen eksilere geçersin tabi ki❤
Başlatma simdi bulgurada haaa 🤣🤣🤣 şukadarcık yedim yaa 🥺🥺espri yaptım yaniii🤣

X