Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamünaleyküm bayanlar... nasılsınız iyisiniz inşaAllah. Ben eski masterfitcilerden hatta daha da eski cuma zayıflama yarışmasındanım. Elhan abla bir seni birde menekse kokusunu gördüm eskilerden ama kişi eklemeyi bile unutmuşum sizi etiketleyemedim ben ikinci kızımıda kucağıma aldım şükür 5 aylık olacağız. Zipzipimiz nerelerde

Bebemi
1 tane oldumu birdaha beklememek gerek aslında 1 yaşından sonra çalışmalara devam. Bende öyle 4 yıl oldu bekkliyoruz bakalım. Hele 1. Olsun arkasından hemen denicem yine
Bende öyle diyodum hatta yaşını bile beklemem diyodum ama bebe değil fırtına doğurmuşum

bebiş hayırlı olsun kuzum çok sevindim

hoşgeldin canım. bebiş maşallah büyümüş

Aleyküm selam daydayim Hoş geldin. İyiyiz çok şükür. Elif işe girdi. O artık iş insanı. Zipzip- bak kim gelmiş.
Bebeğin sağlıkla büyüsün canım. Gebelikten fazlalık varsa gel halledelim.

Canım blondem söz veriyorum seni mahcup etmeyeceğim
sana güveniyorum hadi bakalım ❤ hem benim için hem takımımız için yap bak şahane bir takım olduk maşallah bizde herkes ekside , şuan içimizde hiç artısı olan yok desem yeridir o derece kızlarim maşallah hepsine. sende onlar gibi olacaksın birlik beraberlik kuvvet verir.
Kızlar hepinizle gurur duyuyorum tabloya bakınca o kadar mutlu oldum ki

Aynen cnm hafta sonunu sevmiyorum sevemedim bi türlü

aleykum selamm hosgeldin canim ben de dogumdan sonra hamilelik kilolarim için döndüm. Maşallah büyütmüşsün kuzuyu benim bebiş de 10.5 aylık oldu. Zaman hızlı geçiyor

Başlatma simdi bulgurada haaa şukadarcık yedim yaa espri yaptım yaniii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…