Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun canım

Kız dur bakalım belki eksisindir benimi kandırıyorsun yoksa yarın başka süpriz olmasın
Ben sana tebrik ediyorum bitanemm hakkını helal et eğer kırdıysam veya varsa üzdüğüm bi konu kuzum evettt hamileymişim sabah test ettim sabah batmalarım oldu orda kesin anladım hemen cift cizgi çıktı cok kötüyüm ve ağlıyorum çok değişik duygular içindeyimm
Birde üstüne -1000 tl yazalım oraya
Hahahaha bence ben +
- çıkmazsan beni çalabilirler kaptanım haberin olsun
HIç belli olmazzz
Regl isen düzelir kuzumm haftaya hiçbirşeyciğin kalmaz
Hayırlı sabahlar

Ben de durumlar kötü ya. Regl oldum iştahım aşırı derecede arttı. Yedikçe motivasyonum düşüyor çok artı çıkacağım muhtemelen özür dilerim kaptanım Jou
Reg iken öyle oluyor yaa sidoşumm saçmalama ne ozürü
Kızlar öyle biraz boşluğun vardı yazmak istiyorum
Jou inşallah istediğin şey okur canim hamilelik için yazıyorum eğer istiyorsan hayırlısıyla hamile olduğunu Allah nasip etsin canim
Amin kuzum teşekkür ederiimm
Gelelim dünkü karbonhidrat menünün acilimina
Cuma. 64.4
Bugün 64.5
Fark.-100 grm
Yine iyi geldi diyebilirim
Elhan Jou
Hahahahaha ne dündü yaaa aferimm 2 güne 100gram eksi çok iyi
Bomba haberi bekliyoruz Jou

Özelliklee kızlarr topiğinn güzell diyetcilerimm herşey için çok teşekkür ederimm sizlerle cok güzel zaman geçirdim nedediysem yanlış anlamadınızz sizleri çok sevdim özellikle ablaamm Elhan hep yanımda oldun hakkın ödenmezz

varsa hakkım hakkınızı helal edin kırdıysam affolunn tabikide gitmicem hazırlıkta durucam benim sağlıklı diyete devamm evettt Hamileyimm değişik duygular içerisindeyim sabah beri ağlak oldum istiyodum biyandan kızım huysuz oluncada istemiyodum ama nasıl oldu bilmiyoruz 1 aydır kocamla iliskimiz yoktu mesailerdeydi hep ondan şoktayız ve beklemiyorduk kocam tabi tebrik etti o ayrı hersey olacağına varırr rabbim ol dedi ve oldu

Son düzenleme:
Simdii vücudunu şok yaratmaya bakıcaksın böyle olduysa yarına daha iyi bi diyet uygulayıp şok edeceksin

Tebrik ederim canım
Hayırlısıyla, sağlıkla kucağına almanı dilerim
Rabbim isteyen ve güzel bakıp yetiştirebilecek herkese nasip etsin

Ayy ever artı olacaktı daha fazla artı beklediğim de şok dan yanlış yazmisim
Çok sevindim canım Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah hayırlısı olsun sürpriz bebiş oldu

Kızz gercekmii amaann tebrik ederim kuzum çok sevindim hayırlıısıyla kucağına al almiş abla oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…