Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayırlı uğurlu olsun canım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim

Kızlar midem çok kötü bugün regl den dolayı sanırım içim bulanıyor
Arkadaş tutturdu pizza yiyelim kaçamak yap diye hayır istediğim düzeye gelmedim hem midem kötü dedim kebapçıya gidelim o zaman diyor midem cidden kötü ama anlamıyor Ne desem bilmiyorum.

Bu habere sevinilir canım. Hayırlı uğurlu olsun. Sağlıklı bir şekilde kucaginaa alırsın inşallah..

Tebrikler tebrikler çok sevindim . Allah kucağına almasını nasip etsin

Amin insallahh siboşş vallahaa sabah sokuyla uyandım rabbim ol dedi
Hemen ilk iş Dr ye gidip takviyelere başlaman canım. Ben yağız'in varlığını öğrendiğim de 8 haftalık hamile imisim. Bulantılar olmasa hiç gitmeyecektim doktora ki benim hamileliklerim he sıkıntılı geçerdi. İki kaybım var. Sürekli kan sulandırıcı kullanıyordum.
Rabbim ol dedi mi oluyor iste

Aayy bide onlar varr carsamba randevu aldım canım ogün bostu belkide benimki 6 haftalıktırr okadar kahveler seyler ictim ins hersey yolundadır bulantim da pek yok agrım var hafif hafif ilk te düsük olcaktı kanamalar geçirdim hep busefer umarım güzel gecer

Üstüne kusarsam görürsün de

Cuma: 72.1
Pazartesi : 71.7
Fark. : -400
@blonde ambition
Oooo pazartesiye yakışır bir eksi
Canim yasin kaç ? Metabolizman hızlı çalışıyordur bundan dolayı az almışsındır canim belki
Aaaaa çok sevindim canim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Yazdıklarım dışında bisi tuketmedim canım daha kahvaltı etmedim suan 66.1 çıkıyor
Ne güzel pazartesi bu kadar verdiysen Cuma daha çok verirsin
Canim boyun kilon ve yasin kaç? Birde hani geçenlerde pizzacida salata yemistin ya belki öyle yapıp hem diyete devam edersin hem de arkadaşının gönlü olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…