Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben sana tebrik ediyorum bitanemm🥲🥲 hakkını helal et eğer kırdıysam veya varsa üzdüğüm bi konu kuzum evettt hamileymişim sabah test ettim sabah batmalarım oldu orda kesin anladım hemen cift cizgi çıktı cok kötüyüm ve ağlıyorum çok değişik duygular içindeyimm

Hahahaha bence ben +🤪

HIç belli olmazzz 🤪🤪

Regl isen düzelir kuzumm haftaya hiçbirşeyciğin kalmaz🤩🤩

Reg iken öyle oluyor yaa sidoşumm saçmalama ne ozürü😘😘

Amin kuzum teşekkür ederiimm

Hahahahaha ne dündü yaaa 😄😄 aferimm 2 güne 100gram eksi çok iyi😘

Özelliklee kızlarr topiğinn güzell diyetcilerimm herşey için çok teşekkür ederimm sizlerle cok güzel zaman geçirdim nedediysem yanlış anlamadınızz sizleri çok sevdim özellikle ablaamm Elhan Elhan hep yanımda oldun ❤️ hakkın ödenmezz

varsa hakkım hakkınızı helal edin kırdıysam affolunn tabikide gitmicem hazırlıkta durucam benim sağlıklı diyete devamm 🥲🥲 evettt Hamileyimm değişik duygular içerisindeyim sabah beri ağlak oldum istiyodum biyandan kızım huysuz oluncada istemiyodum ama nasıl oldu bilmiyoruz 1 aydır kocamla iliskimiz yoktu mesailerdeydi hep ondan şoktayız ve beklemiyorduk kocam tabi tebrik etti o ayrı🤭🤭 hersey olacağına varırr rabbim ol dedi ve oldu 🥲🥲
Hayırlı uğurlu olsun canım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim 😍🥰

Kızlar midem çok kötü bugün regl den dolayı sanırım içim bulanıyor 🤦🏼‍♀️
Arkadaş tutturdu pizza yiyelim kaçamak yap diye hayır istediğim düzeye gelmedim hem midem kötü dedim kebapçıya gidelim o zaman diyor midem cidden kötü ama anlamıyor 🤦🏼‍♀️ Ne desem bilmiyorum.

Özelliklee kızlarr topiğinn güzell diyetcilerimm herşey için çok teşekkür ederimm sizlerle cok güzel zaman geçirdim nedediysem yanlış anlamadınızz sizleri çok sevdim özellikle ablaamm Elhan Elhan hep yanımda oldun ❤️ hakkın ödenmezz

varsa hakkım hakkınızı helal edin kırdıysam affolunn tabikide gitmicem hazırlıkta durucam benim sağlıklı diyete devamm 🥲🥲 evettt Hamileyimm değişik duygular içerisindeyim sabah beri ağlak oldum istiyodum biyandan kızım huysuz oluncada istemiyodum ama nasıl oldu bilmiyoruz 1 aydır kocamla iliskimiz yoktu mesailerdeydi hep ondan şoktayız ve beklemiyorduk kocam tabi tebrik etti o ayrı🤭🤭 hersey olacağına varırr rabbim ol dedi ve oldu 🥲🥲
:halay::halay::halay: Bu habere sevinilir canım. Hayırlı uğurlu olsun. Sağlıklı bir şekilde kucaginaa alırsın inşallah..

Ben sana tebrik ediyorum bitanemm🥲🥲 hakkını helal et eğer kırdıysam veya varsa üzdüğüm bi konu kuzum evettt hamileymişim sabah test ettim sabah batmalarım oldu orda kesin anladım hemen cift cizgi çıktı cok kötüyüm ve ağlıyorum çok değişik duygular içindeyimm

Hahahaha bence ben +🤪

HIç belli olmazzz 🤪🤪

Tebrikler tebrikler♥️♥️♥️♥️ çok sevindim . Allah kucağına almasını nasip etsin ♥️♥️♥️

Amin insallahh siboşş vallahaa sabah sokuyla uyandım rabbim ol dedi 🥺🥺❤️
Hemen ilk iş Dr ye gidip takviyelere başlaman canım. Ben yağız'in varlığını öğrendiğim de 8 haftalık hamile imisim. Bulantılar olmasa hiç gitmeyecektim doktora :KK70: :KK70: ki benim hamileliklerim he sıkıntılı geçerdi. İki kaybım var. Sürekli kan sulandırıcı kullanıyordum.
Rabbim ol dedi mi oluyor iste

Hemen ilk iş Dr ye gidip takviyelere başlaman canım. Ben yağız'in varlığını öğrendiğim de 8 haftalık hamile imisim. Bulantılar olmasa hiç gitmeyecektim doktora :KK70: :KK70: ki benim hamileliklerim he sıkıntılı geçerdi. İki kaybım var. Sürekli kan sulandırıcı kullanıyordum.
Rabbim ol dedi mi oluyor iste
Aayy bide onlar varr carsamba randevu aldım canım ogün bostu belkide benimki 6 haftalıktırr okadar kahveler seyler ictim ins hersey yolundadır 🥺 bulantim da pek yok agrım var hafif hafif ilk te düsük olcaktı kanamalar geçirdim hep busefer umarım güzel gecer

Arkadaş tutturdu pizza yiyelim kaçamak yap diye hayır istediğim düzeye gelmedim hem midem kötü dedim kebapçıya gidelim o zaman diyor midem cidden kötü ama anlamıyor 🤦🏼‍♀️ Ne desem bilmiyorum.
Üstüne kusarsam görürsün de😂😂

Cuma: 72.1
Pazartesi : 71.7
Fark. : -400
@blonde ambition
:KK76::KK76::KK76::KK76:
Oooo pazartesiye yakışır bir eksi :KK66:
Cuma 65.60
Bugün 65.85
Fark +250 Gr
Çok şaşırdım aslında 1 kilodan fazla artı bekliyordum nasıl oldu bilmiyorum 🤭 benim için güzel o kadar yemeye bu kadar artım varsa dikkat ettiğimde güzel düşecek kilom inşallah ☺️ Elhan Elhan Jou Jou
Canim yasin kaç ? Metabolizman hızlı çalışıyordur bundan dolayı az almışsındır canim belki

Hahahaha bence ben +🤪

HIç belli olmazzz 🤪🤪

Aaaaa çok sevindim canim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Yazdıklarım dışında bisi tuketmedim canım daha kahvaltı etmedim suan 66.1 çıkıyor
Ne güzel pazartesi bu kadar verdiysen Cuma daha çok verirsin
Canim boyun kilon ve yasin kaç? Birde hani geçenlerde pizzacida salata yemistin ya belki öyle yapıp hem diyete devam edersin hem de arkadaşının gönlü olur

X