Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Jou tebrik ederim sağlıcakla dünyaya gelsin bebişin şu an şaşkınlık içindesin belli oluyor herhalde süpriz oldu sizlerede

Sabah arkadaş pişi yapmış çok küçük 1 tane yedim yemeseydim iyiydi ama evde olsa atardım ağzıma dedim ve yedim
Bir tane de has. yumurta yedim sabah kahvaltım bu

Öğlende ark.larla buluscam tavuklu salata yeriz diye konuştuk
Akşama bir şey yemeyi düşünmüyorum

Kahveyle gecistircem Yani insallah

Evet abla kendide hırslı bizede hırs veriyor güzel oluyor

Hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın jou tebrik ederim

160 canım boyum 29 yaşındayım. 30 olacağım yakında :) midem öyle kötü ki canım salatayı bile duyunca bulanıyor

Evet abla kendide hırslı bizede hırs veriyor güzel oluyor
Evet fesang ike baya guzel kilo vermistik bir hafta birlikte kaptanlik yaptik ve onun takimi kazanmisti cok hirsli bir arkadas
160 canım boyum 29 yaşındayım. 30 olacağım yakında :) midem öyle kötü ki canım salatayı bile duyunca bulanıyor
Kilon ne canim? Gencmissin canim. Anladim bende dün öyleydim seni çok iyi anlıyorum o zaman yeme bir şey daha kötü olursun

Jou tebrik ederim sağlıcakla dünyaya gelsin bebişin şu an şaşkınlık içindesin belli oluyor herhalde süpriz oldu sizlerede
Evett çok şaşkınlıktayım abla benim bi ihtimal imkansizdır hamile kalmam ama hic belli olmuyormuş meğer çok aağoll

Amiinn bebeğimn insaallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…