Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayırlı sabahlar 🌷🌷

Ben de durumlar kötü ya. Regl oldum iştahım aşırı derecede arttı. Yedikçe motivasyonum düşüyor 🥺 çok artı çıkacağım muhtemelen özür dilerim kaptanım 😔 Jou Jou
Benim de bu hafta regl haftamdi acayip tatlı canim çekiyordu bir gün ipin ucunu kaçırdım ama diğer günler hep ucundan kokladım. İnşallah çok artı çıkmazsın ve cumaya toparlarsin

Kızlar vallahi ben aç kalarak daha rahat ediyorum çünkü az az ve sık sık yediğimde daha çok yiyesim geliyor. Diyet yaptığımda ya sabahtan baya yiyorum akşam geçiştiriyorum ya da sabah yemeyip akşam güzel yiyorum

Aralıklı oruç yapıyorum bir nevi
Aralıklı oruçta uzun süreli açlıkta hücre yenilenmesi de oluyor

Ben geçen senelerde böylelikle kışın kilo verip yazın aldım
Aralıklı oruç yaptığımda kendimi çok zinde hissediyorum ve zorlandığım yürüyüşleri ya da işleri bile kolayca yapabiliyorum

Gece uykum kaçtı normalde gece boyu uyusaydım daha fazla eksi gelecektim ama uykum kaçıncauhtesem yüzyılı izleyesim geldi onu izledim baya sariyo uyutmadı beni ve böylece uykusuz kaldım akşam eşim de yok artık bebelerle sabahlar olmasin :spor: :halay: :confused::confused::rolleyes::KK6:

Benim de bu hafta regl haftamdi acayip tatlı canim çekiyordu bir gün ipin ucunu kaçırdım ama diğer günler hep ucundan kokladım. İnşallah çok artı çıkmazsın ve cumaya toparlarsin
Hafta sonu önceki günü telafi edeyim derken günü hepten batırarak geçti resmen. Kendimi aç bırakayım dedikçe akşam vakti kaçamak yaptım

X