Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Karışık duygular içindeyim tatlım. Bu ne yaman çelişki anne dedikleri bu olsa gerek. Sade bir kıyafet seçtim kendime.
Nornaldir bugün için
En güzeli abla
Kızımı paten kaymaya çıkardım Eve dönünce tekrar gireceğim ve yazacağım kızlar
Ay çok güzeller ya yerim bunlari
Eki Görüntüle 3321535
Eki Görüntüle 3321536
Yaaaa cok tatlilarr ya bende kızım büyüyünce alcam böyle öğreticem bende çok sürmüşlüğüm var bide

Eeee madem mide genişliyo niye boşa oldular ameliyatt ooyyy
Bi bilsem herkes koruyamıyor işte mide genisleyip eski halini alıyor
Eki Görüntüle 3321521
72.1 kiloluk bir Elhan bırakıyorum.
Masalahhh kaptanım 72 lik durmuyorsun
Kızımı paten kaymaya çıkardım Eve dönünce tekrar gireceğim ve yazacağım kızlar
Ay çok güzeller ya yerim bunlari
Eki Görüntüle 3321535
Eki Görüntüle 3321536
Oyyy Masalahhh geleceğimiz gençlere

Bende menümü paylaşayım utulere başlayayım. Bugün dizim var . Dizi baslayincaya kadar ütüleri halletmem lazim
Kahvaltı
1 kase granola
Ara öğün
1 kutu activia yogurt
1 fincan türk kahvesi
1 bardak maydanozlu limonlu bitki çayı
Akşam
Et haşlama yapmıştım.
Sumak ekşili sarımsaklı çorbaya çevirdim. Malum evde hasta çok olunca.
1 tabak yedim
1 dilim etam buğday ekmeği

Son ara öğünde de kayısı çayı içerim. ona eşlik edecek kurularini da yerim.
Elhan blonde ambition
Hayalkuran

Burada çok çok fazla öğretmen var ondandır canım yoksa hiç òyle yanlış anlaşılacak bir okul sohbetinin içinde bile olmadım . Kesin kafan oradan karıştı bence. Hatta tam tersine diyetle ve doktirlarla ilgili geçen biri birşey demişti bende işim gereği tüm gün doktorlarla iletişimdeyim zaten demiştim canım. Onun dışında hiç iş konuşmam gwçmedi zaten.
Estetik direktörüyüm. İzmirin en büyük kliniği ve en ünlü kliniklerinden birinin Ameliyatlarını ve yurt dışı hastalarının organizasyon takibi vs. Hepsinin işleyişi , yönetimiyle ben ilgileniyorum. Yurt dışı ağırlıktayız yani sağlık turizmi yapıyoruz ve Onun için yıllardır binlerce danışanım oldu. Baya büyük çaplıyız ondan alanımız geniş canm. Sadece estetik ameliyat yada obezite cerrahisi değil, geniş çaplı diş hekimliğimiz , kadın doğum ve hatta beyin cerrehımız var. Onun için bir çok alanda teknik bilgiye hakimim. Ve yüzlerce kişinin öncesi , sonrası haline hakimim.
Benim eltim de oldu 125 kilo ile en fazla 75 lere düştü ve şu an yine 90 larda geziyor hiç bir işe yaramadı koruyamadi o mideyi genisletti yine
Canım Tam tamına 50 kilo vermiş dile kolay buna çok başarılı denir. Aksini söylemek emeğe saygısızlık bence. Diyet içinde bu böyle ameliyat içinde fark etmez. Şuan burda birimiz diyetle 30 kilo verip sonrada 1 yıl sonra yiyip geri kilo alıp bu diyet hiç işe yaramadı diyebilirmiyiz Bunu demekle , onun arasında hiç bir fark yok. 50 kilo zaten abartılı bir rakam ve 127 den 75e düsmek hedwflenen çok iyi bir sonuç. 125 ile girip 120 de kalsa haklısın derim. Miğdeyi korumak onun görevi. Doktor miğdeyi küçültür görevini yapar. Korumak kişinin kendi görevi. Aburcubur, tatlı vs. Yemeyecek öyle bir yöntem yok. Ayrıca 90da 125 den gene iyi hala 35 kilo aşşadayken artk diyet yapsın yani o beğenmediği 35 kiloyu vermek kolaymı 10 kilo da bile canımız çıkıyor .

Ac karnına:
Türk kahvesi
2 bardak su

Kahvaltı 11.00 :
biberli omlet
1 dilim tb ekmegi
5 zeytin
Domates salatalık
Kibrit kutusu Peynir

Ara öğün 12.00 :
İkisi bir arada nescafe
2 hurma
Çeyrek ekmek arası airfry yağsız patates kızartması asi

Ara Öğün 14.00 :
aktiva
1 dilim tahin pekmezli ekmek

15.00 akşam yemegi :
2 kepçe mercimek corbasi
8yk kereviz yemeği

Ara Öğün17.00 :
nescafe sütlü
1 dilim tahin pekmezli ekmek

Ara öğün 18.30 :
Ballı karabiberli ılık süt

2.5 litre su
6600 adım
Elhan blonde ambition

blonde ambition Elhan

21 Ekim 2023

sabah yok

öğlen 12.00-12.30
1 yumurta, peynir
7 zeytin, 1 tk bal
az zeytinyağlı ve nar ekşili 1/2 avokado, domates, kapya, biber
1 dilim siyez ekmeği

ara
1 salkım üzüm
1 kase tarhana çorbası
peynirli poğaça (yemicem dedim ama yedim )

ara
1 kupa filtre kahve
30 gr fıstıklı bitter çikolata

akşam 19.00
tavada soslu 1 kemiksiz tavuk baget
1 servis kaşığı şehriyeli basmati pirinç pilavı
4 yk yoğurtlu cevizli kırmızı lahana salatası

Ay yok canım sohbet ettiniz diye demedim nedense öyle bir algı kalmış bende o yüzden dedim

Canım benim bende onu anlatmaya çalışıyorum sana hak veeiyorum yani.ilk zamanlarda midesi sancı yapıyordu yiyemiyordu ama agrilar gecince eski halinde yemeleri devam ettiğini görünce bende dedım o kadar masraf eziyet ne oldu dedım ve yine artık eski haline dönmeye başladı
Yani diyeceğim insanın kendi elinde olan bir şey bu beyninde aklında yemek varsan yaparsan yap olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…