Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eki Görüntüle 3321521
72.1 kiloluk bir Elhan bırakıyorum. :ıslık::ıslık:
Wwooooo huuuu ... :nazar::KK30:
Gözümüz gönlümüz açılmıştır 😊🌹
Nornaldir bugün için
En güzeli abla

Yaaaa cok tatlilarr ya bende kızım büyüyünce alcam böyle öğreticem bende çok sürmüşlüğüm var bide
🤩😍❤❤ Aaayyy darısı başına joucum 🤗 Geçen konuştuğumuzda da dedim ya arkadaş gibi olmaya başladık diye artık en rahat zamanları şuan o kadar tatlı, o kadar rahat ki bence anneliğinin keyfinin sürüldüğü yaşlar tam ilk okul yaşları. 😊 Darısı güzel kızınla senin başına
blonde ambition blonde ambition Elhan Elhan

Açkarna ; dukan birası- tarçınlı kakao kahve- 1litre su

12.30
2 yumurtalı haşlanmış
1dilim peynir
Yarım çavdar
14.00
1 dilim baklava çok küçüktü
18.00
2 kepce yeşil mercimek yemegi
1 dilim çavdar ekmeğin kenarları

2 litre su
Canım baklava hariç mükemmelsin ama o baklava beni üzdü :KK43: insan onu bulmuşken nasıl 1 dilim yer dedim 🤣 neden böyle yapıyorsun yazık değil mi sana yaaaa koy bir büyük porsiyon şöyle doya doya yeee oohhh çayla ne güzel olur şimdi 🤣
Bi bilsem herkes koruyamıyor işte mide genisleyip eski halini alıyor

Masalahhh kaptanım 72 lik durmuyorsun

Oyyy Masalahhh geleceğimiz gençlere 😀
😍 Evet Bostanlının yeni gençliği 😎
Sen de benim gibi İzmirdeydin dimi canım doğru mu hatırlıyorum ?
Bende menümü paylaşayım utulere başlayayım. Bugün dizim var . Dizi baslayincaya kadar ütüleri halletmem lazim
Kahvaltı
1 kase granola
Ara öğün
1 kutu activia yogurt
1 fincan türk kahvesi
1 bardak maydanozlu limonlu bitki çayı
Akşam
Et haşlama yapmıştım.
Sumak ekşili sarımsaklı çorbaya çevirdim. Malum evde hasta çok olunca.
1 tabak yedim
1 dilim etam buğday ekmeği

Son ara öğünde de kayısı çayı içerim. ona eşlik edecek kurularini da yerim. 🤣🤣🤣
Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition
@Hayalkuran
Çok güzel menü canım maşallah 👏👏🥰🌼🌼
Ac karnına:
Türk kahvesi
2 bardak su

Kahvaltı 11.00 :
biberli omlet
1 dilim tb ekmegi
5 zeytin
Domates salatalık
Kibrit kutusu Peynir

Ara öğün 12.00 :
İkisi bir arada nescafe
2 hurma
Çeyrek ekmek arası airfry yağsız patates kızartması asi

Ara Öğün 14.00 :
aktiva
1 dilim tahin pekmezli ekmek

15.00 akşam yemegi :
2 kepçe mercimek corbasi
8yk kereviz yemeği

Ara Öğün17.00 :
nescafe sütlü
1 dilim tahin pekmezli ekmek

Ara öğün 18.30 :
Ballı karabiberli ılık süt

2.5 litre su
6600 adım
Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition
Canım şu tahin pekmezli ekmeklerin ve Çeyrek ekmeğe doldurulan patatesin olmasa Muhteşem menü diyecektim o kadar güzel ❤🥰 hadi tahin pekmez hafta sonudur , sağlıklı tatlı ihtiyacını karşılamadır , sürdüğün ekmeklerde günlük kalori hakkındır ondan haftasonu için onlarada direk okeyim zaten ama şu patatesi çeyrek ekmeye koymasan süper kuzu. Ekmeğin neydi bilmiyorum ama tambuğday, tam tahıl, çavdar yada yulaf kullan onlarıda ince dilimlerden. Patates hem karbonhidrat, hem nişastadır bilgin olsun.

Canım benim bende onu anlatmaya çalışıyorum sana hak veeiyorum yani.ilk zamanlarda midesi sancı yapıyordu yiyemiyordu ama agrilar gecince eski halinde yemeleri devam ettiğini görünce bende dedım o kadar masraf eziyet ne oldu dedım ve yine artık eski haline dönmeye başladı
Yani diyeceğim insanın kendi elinde olan bir şey bu beyninde aklında yemek varsan yaparsan yap olmuyor
Evet yazar hanıma ilk mesajda onu yazmıştım bende beynini sağlıksız gıdaları ömür boyu vereceğine ikna edip öyle ameliyat olmalıydı diye. Bunu yapanlar sadece geri başlamayıp hayatında inanılmaz değişim yaratıyor. Sigara içinde , madde içinde hepsi için böyle malesef tadavi ile bırakan kurtulan kişi psikolojik olarak bir daha kullanmamaya hazır değilse geri başlıycak . Bu alkol bağımlısı olsun yemek bağımlısı olsun ... hepsinde böyle malesef . :KK43:

🤩😍❤❤ Aaayyy darısı başına joucum 🤗 Geçen konuştuğumuzda da dedim ya arkadaş gibi olmaya başladık diye artık en rahat zamanları şuan o kadar tatlı, o kadar rahat ki bence anneliğinin keyfinin sürüldüğü yaşlar tam ilk okul yaşları. 😊 Darısı güzel kızınla senin başına

Canım baklava hariç mükemmelsin ama o baklava beni üzdü :KK43: insan onu bulmuşken nasıl 1 dilim yer dedim 🤣 neden böyle yapıyorsun yazık değil mi sana yaaaa koy bir büyük porsiyon şöyle doya doya yeee oohhh çayla ne güzel olur şimdi 🤣

Canım şu tahin pekmezli ekmeklerin ve Çeyrek ekmeğe doldurulan patatesin olmasa Muhteşem menü diyecektim o kadar güzel ❤🥰 hadi tahin pekmez hafta sonudur , sağlıklı tatlı ihtiyacını karşılamadır , sürdüğün ekmeklerde günlük kalori hakkındır ondan haftasonu için onlarada direk okeyim zaten ama şu patatesi çeyrek ekmeye koymasan süper kuzu. Ekmeğin neydi bilmiyorum ama tambuğday, tam tahıl, çavdar yada yulaf kullan onlarıda ince dilimlerden. Patates hem karbonhidrat, hem nişastadır bilgin olsun.
Vayyy kaptanımm nasıl bi motive etmekk bu sen beni iyice gaza getiriyosun hee 😄😄 alırım bak elemaninı😄😄

Menüm

12:30
2 haşlanmış yumurta
Peynir
Zeytin 19 adet
Domates salatalık süsbiberi

18:00
2 kaşık menemen
2 porsiyon kısır
Marul süsbiberi

30 dk yürüyüş

Elhan Elhan Jou Jou
O porsiyon kısırdan aynı öyle bol turşu ile Jou Jou ya da yolla yesin yazık 🤣🤣 üstüne de bir porsiyon baklava yerse çok mutlu olucam 😂

Bugun ki menum
Kahvalti 13.00
2 3 Çatal sucuklu yumurta
2 dlm salam
2 çatal ptts kızartması
1 dlm ekmek

Ara öğün
Kahve
Soda

Akşam 19.00
4 Yk nohut
2yk yogurt

Hafta sonu eşler olunca kahvalti kaçıyor biraz akşamı dengelemek için ekmeksiz geçirdim bunlar dışında bisey tuketmedim 🙏

Elhan Elhan 💝
blonde ambition blonde ambition ❤️‍🔥
Bu nasıl güzel bir menü 🥰😍 Canım Filizim yaaa
Ha ha haa yerim o taklı suratı :KK60:
Ya ne güldüm ahahaha Allah iyiliğini versin 🤣🤣
😂 Karşı takım altın günü yapmış galiba 🤣
baklavalar, kekler, kısırlar ne güzel ooohhh oohhh...

21 ekim 2023 cumartesi

10.30
Sade Türk kahvesi

12.10

Yarım omlet
Peynir
Zeytin
Domates - biber
4-5 yk melemen
3 dilim sucuk
Bir ısırık simit
Şekersiz çay

16.40
Sade filtre kahve
Bir tane şeftali üzerine 1 tatlı kaşığı kakaolu fıstık ezmesi ( ezme şekersiz )

19.30
Bir kepçe mercimek çorbası
6 adet airfreyde kızarmış kanat- but
2 kaşık börülce salatası

Ara öğün sonra belki
Biraz karışık kuruyemiş ile çay içerim dizi izlerken.
Çay kesin içerim gerçi de 😅

Su:2.5 lt muhtemelen 3/3.5 lt olur

21 Ekim 2023

sabah yok

öğlen 12.00-12.30
1 yumurta, peynir
7 zeytin, 1 tk bal
az zeytinyağlı ve nar ekşili 1/2 avokado, domates, kapya, biber
1 dilim siyez ekmeği

ara
1 salkım üzüm
1 kase tarhana çorbası
peynirli poğaça (yemicem dedim ama yedim :KK61:)

ara
1 kupa filtre kahve
30 gr fıstıklı bitter çikolata

akşam 19.00
tavada soslu 1 kemiksiz tavuk baget
1 servis kaşığı şehriyeli basmati pirinç pilavı
4 yk yoğurtlu cevizli kırmızı lahana salatası
Canım harika atlatmşsın hafta sonunu 👏❤ pohaçanın adedi yazmıyor ama o 1 taneyse seni ayakta alkışlıyorum. 😊🤗 ara öğünü dediğin gibi önümüzde ki günler azaltırsın. Harika gidiyorsun.
Vayyy kaptanımm nasıl bi motive etmekk bu sen beni iyice gaza getiriyosun hee 😄😄 alırım bak elemaninı😄😄
Aahaaa haaa vermem kiii :lülülü:banane banane
Baktım 2 porsiyon kısır yemiş sende muhteşem işareti koymuşsun madem, 2 porsiyonda sana yollasın dedim daha muhteşem olur :KK70:
Huhuuvvvv gelsin sonra 1kg :confused:
:dua: Tanrım görüyorsun ben demedim kendi diyor .
Amin dememek olmazdı. 🙏🏻🤣🤣🤣

Aslinda yemeyecektim ama kizima yaptim artınca dayanamadım ama bir daha olmaz umarim

Hosgeldin canim aradi gözler seni hadi gel artık 2024 de fit vücutlarına girelim
Oyy inşallah bu hafta hazır nazır geleyim.
İşten çok yorgun dönüyorum. Eşim istersen spor merkezine kayıt ol dedi ama ben mutfakta zaman harcamaya bile halim kalmıyor. Ama dışarı cikilmadanda hareket edecek gibi görünmüyorum. Bakalım yok demek istemiyorum. En azından kendime özel zamanım olur

X