Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yeşil çay iç kuzum ya da kabuk tarçın

Bana niye yorum etmedin
Aşkımm atmazmıyım sana seni alıntıya basmamışım gönderince fark ettim sonra tam yazayım dedim benim kız geldi oyun kartı oynayalım dedi ondan kaldı. Hafta sonu oynayayım gönlü olsun dedim . Zaten getirdiği kartlar survivor da yapılıyordu ya hafıza oyunu açıp açık geri ters kapatıyorsun ikili eşleme bulursan kazanıyorsun ondan hemde ingilizce yazılı olduğu için hem ingilizce pratiği , hem havıza çalıştırma bir arada çok faydalı ondan faydalı bir oyunda olduğu için hemen ona eşlik ettim. Çokda güzel olmuş menün
Olmadı hep sekeliyorum aslında itırfa edeyım ben sigarayı bıraktım 3 hafta olck ondan sürekli agzıma bişeyler atıyorum
Canım sigarayı bırakarak kendine çok faydalı bir şey yapmışsın. o çok önemli bir yatırım kendin için önce sağlık canım yemeni yavaş yavaş düzene sokarsın. Salatalık gibi kalorosiz şeyler atıştırmaya çalış, Sakız çiğne, bitki çayı iç oyalan
kızlar adım fotosu atmak şart mıydı?
Değil canım yazmanda yeterli.

Aman ben de korktum yirmi dilim baklava yedin zannettim.
Afiyet olsun Hayalcim. Cigkofte fazla olmuş evet ama telafi edilebilir. Her şey yarın kaçamak yapmamana bağlı tatlım.

Ne iyi etmissinn canımm ama acıktım

Olmadı hep sekeliyorum aslında itırfa edeyım ben sigarayı bıraktım 3 hafta olck ondan sürekli agzıma bişeyler atıyorum
Cok normal biliyormusun sigarayı bırakınca öyle oluyorr eşimde sigara bırakalı 3 sene oldu biraktığından beri hep yemek yemek istiyo hep aç çok zor sigara içerken yemek pek yemezdi

Insallahh güzelce atlatırsın senin sağlığın için

saati çıkardım kolumdan zaten. ama 10000 adımı geçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…