Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım iyi ki yazmışsın. Öyle söylediğin kadar kötü değil ki hatta çiğ köfte olmasa harika ama oda ince bir dürümse onun içinde baya az oluyor yani bir kase yada bir porsiyon bulgur yemeğe göre bu baya az bir bulgur var canım. onuda yarın daha az karbonhidrat yersin dengeler . yarın ödem çayıda iç canım bulgur ödem tutturmaz o zaman

Son düzenleme:
KOcamda karsimda çekirdek çıttladı cips yedii ama yermiyimmm yesem nolcak öyle gidecek mideye gelecek kiloş değmmeeeeezzzzz

Bende sandım dünyaları yedin ama kumpir yerine çiğ köfte yeseydik bitek güzeldi olsun yarına dengelersin artık

KOcamda karsimda çekirdek çıttladı cips yedii ama yermiyimmm yesem nolcak öyle gidecek mideye gelecek kiloş değmmeeeeezzzzz
Afferin kız sana işte bunların karşılığını alıyorsun canım. bak şimdi kilona bakıp bizde keşke o kiloda olsak diyoruz. Bu duruma da böyle geliniyor işte. inşallah ben de senin gibi o kiloya gelene kadar böyle hala kararlı ve azimli devam ederim . Arada ödül yaptığın olmuştur ama değil mi? Mesela 5 kilo yada 10 kiloda bir şunu yerim yada belli bir sürede gibi yaptın mı ?

Yaa yerim seni teşekkür ederim motive oldum

Turk kahvesi yaparken limonuda sıkiyorum fena çalıştırıyor wc yarın sabah ac karna dukan birası içecemm haa soda aldim gene bugün
Yarın yapım
Bunun için burdayız canım benim karşılıklı her şey ben de sizden çok güzel destek alıyorum ve çok motive olmuş şekilde ilerliyorum.❤

ayyyyyyyy maşallah tam yemeliktirler
Ye ye doyamıyorum vallahi allahim hayırlı sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah iyi insanlarla karşılaştırsın.
Ayferiiinnnnn sanaaaa tam not bende

Yaa yerim seni teşekkür ederim motive oldum

Mutlaka uğramaya çalış canım . Giremediğin zamanlarda da diyete tam gaz devam et bak biliyorsun bu hafta güzel eksiler göreceğiz seninle

Destek mesajlarınız için sagolun kızlar zaten ondan bir türlü hedefime ulaşamadım mesela canım istediğin de kendimi yemege içmeye verdim hep ve saglıgım için bunu yapmak zorundayım sürekli çarpıntılarım var doktora da gittiğim halde ve tekrar randevu aldım sonu gelmiyor birde anksiyete var bende size hastalığımı şu cümlenin içine sıgdırcm (sanki bir okyanus un içindeyim bogulup bogulup tekrar çıkıyorum)
Yaş 25 hayatın çocukluğun verdiği zor travmalar beni bu hale soktu.

Hayırlı sabahlar canlar
Dün hiç uğrayamadim evde hummalı bir temizlik var. Akşam da düğün vardı. Çocukları uyuturken uyumuş kalmışım yorgunluktan.Bu aralar çok yoğunum ya çok yoruluyorum bademciklerim de şiş temizliğe de başladım bitirmeden rahat edemem. Eşim sağolsun bugün yardımcı olacak bana inşallah biter bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…