Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne kadar iç açıcı miss gibi bir kahvaltı. Çook dengeli. Karbonhidrat, yağ,protein,sebze çok beğendim canım tek öğün mu yaptın kaç da yedin?
Ohhh saç bakımı cilt bakımı sağlıklı beslenme ödem içecekleri sporlar ef sa ne! Harikasın canım
Sabah bir kase yoğurt

Ara iki mürdüm erik bir nar

İkindi 4 kaşık bulgur pilav
5 kaşık nohut yemegı sulu

s i d e l y a Elhan
Lavişimm menü bildirmeye başladıysa başlasın müthiş düşüşler dimi kuzum menün çok güzel kahvaltın biraz daha zengin olabilirdi sadece.bakliyat tercihini hafta sonu yapman da çok güzel
Klasik kahvaltı
2 yumurta sarısı
3 çeşit peynir
3 zeytin
Domates, salatalık, ceviz

Akşam
Et pirzola
Soğan salatası
Salatalık, nane, 2 minik biber

Elhan s i d e l y a
@blonde ambition @Ysmnondr
Çok güzel menü su ne kadar içildi
Geçmiş olsun canım. İnşallah biran önce çare bulunur. Menü paylaşmaya ve kilo bildirimlerine gelmeye çalış lütfen. Öpüyorum çok
Canım lavişim hayatta hepimiz sınavlara taabi oluyoruz. Kimisi ağır sınavlar oluyor. Geçerken delip geçiyor derler ya o hesap. Ama yanlız değiliz herşeyden herkesten önce sığınabilecegimiz Rabbimiz var. Kendin için iyileşmek için tedavilerine devam et bol bol da dua et. Ben de edeceğim senin için.
Sigarayı bırakmışsın sanırım çok sevindim. Vücudunumuz çöplük değil, ne kötü sigara dumanları ne de sağlıksız ve alabileceğinden fazla yiyecekler için bir ortam olmamalı. En önce kendimize değer vermeliyiz. Sen de sigarayı bırakarak bunun için bir adım atmışsın. Yürekten tebrik ediyorum seni

Menüm

12;00
3 yumurta kapama
9 zeytin
Süzme peynir 3 dilim
Salatalık

19:00
Gümüş ve halili balık
Salata
Süs biber

30 dk yürüyüş

Elhan s i d e l y a
Şimdi gördüm canım menünü. Bugün karbonhidrat tüketmemişsin. Tam bi ödem atma günü olduğunu düşünüyorum. Açıkçası ben ekmek ya da bulgur vb tamamen kesme taraftarı değilim. Ama arada karbonhidratsız bir menü de vücuda iyi geliyor. Çok nadir yapıyorum.
Sana tavsiyem sadece su. Çarşamba Perşembe bakliyat ya da ödem yapıcı şeyler tüketme ki cuma günü doğru kilonu görebilelim

Yemezzzz olurmuyumm elbetki kaçamak ediyordum yoksa çok sıkılıyodum diyetten herdefasında az ölçek yedim oda öğlen tabi akşam asla yemedim sonra hemen çıktım yürüyüşe hep yatmadan yoğurt kürü yedim açkarna hep limonlu su tarçınlı turk kahve sirkeli su ictim öğlene kadar oğlen kahvaltımı ederdim akşam 5 şi eder daha hic yemezdim leslieler ettim sabah açka leslie ettim dışarı çıkamadığım gün ama yediğim fazla kaloriliyse yürüyüşe çıkardım hemen ama mutlaka oğlen yerdim çok canım istediği neolursa hep yapmadım kaçamak 2 haftada bir

Birde termal taytı mı giyer yürüyüşe çikardim onla heryerim su olurdu oda çok işime yaradı

Inan asla yapamazdım diyet aslaaa kocam inanmazdı herdefasında yapar bozardım dayanamazdım kocam gelir kendi yerdi yanına oturmazdım yada mutfakta o yerken is ederdim okadar bıkmışımkii hicbirseyimde olmuyodu bi kotum var hic olmuyodu onu hala denemedim bi girsem icine çok mutlu oluyorum hatta şok oluyorum ailemde sok oldu nasıl verdi diyolardı halada öyle

Iste sigarayı bırakman lazım kalptende yana sağlığın için kuzumm yaşadıkların kolay değil tabikii

Çok teşekkür ederim desteğin için. Zira milli bir sorun olmuştu menüm.
Tavsiyeni elimden geldiğince uymaya çalışıcam. Nöbetim olursa ve yemekhane menüsü.

Canı gönülden tebrik ediyorum canım. Haberin yok ama idolümsün Hedefine kolay ulaşırsın inşallah.

Afiyet olsun kaptanım. Lapan gözümden kaçmadı şifa olsun. Bu sabah bu tarif ve Jounun kahvaltısı arasında kaldım ben de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…