Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Muhtemelen hastalanıyor olabilirsin

Bitti o is ablaaa akşam yemegimide yedim.bugün daha ordamısın
Yok kuzum ilk hastalandığımda ayağa kalkamadığım için ambulansla hastaneye kaldırıldım, 1 ay yattım, ordan direk rehabilitasyon merkezine gittim 3hafta kaldım
Hastanedeki 1 ay kendi başıma yürümedim hiç, şimdi hamdolsun, bi koşma ve zıplama eksik

Allaha çok şükür bu günlere geldin canım. çok şaşırmış ve korkmuştuk

Allah bidaha yaşatmasın

Bu gün çok iyi geldi bana kızlar kendime çok güzel vakit ayırdım. Saç bakımı ,cilt bakımı vs. Yaptım ışıl ışıl oldu. Yenilenmiş ve iyi hissettim. Çok iyi geldi. Üstünede harika bir spor yapınca kuş gibi oldum missss sonrada güzel kızımla bolca vakit geçirdim ruhum dinlendi valla .

Kahvaltı : sahanda 2 yumurta , biraz peynir
1 dilim tam buğday ekmeği, kahve

Öğeln : bir parça kuzu incik ve salata

Akşam : 1 porsiyon portakallı kereviz, az tarhana

Dukan içeceği ve diğer kayısılı bitki çaylar içildi.

30 dakika yürüş
30 dakika kondisyon bisikleti
30 dakika plates

Aayyy cok sükur ablamm insallahh hersey duzene girecekk yavas yavass bunları atlattıysan daha sını bile atlatırsın

Desteğini görmezden gelemem çok teşekkür ederim bana vermiş olduğun destek için dediğin gibi sırayla 9lari ekleyeceğim
Limonlu kahve nasil bebis

Desteğini görmezden gelemem çok teşekkür ederim bana vermiş olduğun destek için dediğin gibi sırayla 9lari ekleyeceğim

Turk kahvesi yaparken limonuda sıkiyorum fena çalıştırıyor wc yarın sabah ac karna dukan birası içecemm haa soda aldim gene bugün

s i d e l y a
Ysmnondr gezegenfeza

Bunun için burdayız canım benim karşılıklı her şey ben de sizden çok güzel destek alıyorum ve çok motive olmuş şekilde ilerliyorum.❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…