Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yazıyorum menüyü yazmamak olmaz 🙅🏻‍♀️
11:00
1 yumurta
1 dilim tb ekmeği
Salatalık
14:00
Şekersiz kahve
18:30
Bir kase çorba
5 kaşık kumpir
1 dürüm çiğköfte
😞 eşim almış dayanamadım yedim 😩
1 lt su
@Elhan @Beth18
Canım iyi ki yazmışsın. Öyle söylediğin kadar kötü değil ki hatta çiğ köfte olmasa harika ama oda ince bir dürümse onun içinde baya az oluyor yani bir kase yada bir porsiyon bulgur yemeğe göre bu baya az bir bulgur var canım. 😊 onuda yarın daha az karbonhidrat yersin dengeler . :KK66: yarın ödem çayıda iç canım bulgur ödem tutturmaz o zaman

Son düzenleme:
Ben bu kocamı dövecem bakın 😅 hafta sonu keyfi diye birsey varmış eee tatlı almış çerez almış kola almış çiğ köfte istedi onuda yaptım eeee beeenn ebeş ebeş öyle bakıyorum :KK57: na böyle diyetteyim beeea öküz dicem hih
KOcamda karsimda çekirdek çıttladı cips yedii 😒😒 ama yermiyimmm yesem nolcak öyle gidecek mideye gelecek kiloş değmmeeeeezzzzz

Yazıyorum menüyü yazmamak olmaz 🙅🏻‍♀️
11:00
1 yumurta
1 dilim tb ekmeği
Salatalık
14:00
Şekersiz kahve
18:30
Bir kase çorba
5 kaşık kumpir
1 dürüm çiğköfte
😞 eşim almış dayanamadım yedim 😩
1 lt su
@Elhan @Beth18
Bende sandım dünyaları yedin ama kumpir yerine çiğ köfte yeseydik bitek güzeldi olsun yarına dengelersin artık🥰🥰

KOcamda karsimda çekirdek çıttladı cips yedii 😒😒 ama yermiyimmm yesem nolcak öyle gidecek mideye gelecek kiloş değmmeeeeezzzzz
Afferin kız sana :nazar: işte bunların karşılığını alıyorsun canım. 🥰🤩 bak şimdi kilona bakıp bizde keşke o kiloda olsak diyoruz. Bu duruma da böyle geliniyor işte. 👏👏👏 inşallah ben de senin gibi o kiloya gelene kadar böyle hala kararlı ve azimli devam ederim . Arada ödül yaptığın olmuştur ama değil mi? Mesela 5 kilo yada 10 kiloda bir şunu yerim yada belli bir sürede gibi yaptın mı ?

Canım iyi ki yazmışsın. Öyle söylediğin kadar kötü değil ki hatta çiğ köfte olmasa harika ama oda ince bir dürümse onun içinde baya az oluyor yani bir kase yada bir porsiyon bulgur yemeğe göre bu baya az bir bulgur var canım. 😊 onuda yarın daha az karbonhidrat yersin dengeler . :KK66: yarın ödem çayıda iç canım bulgur ödem tutturmaz o zaman
Yaa yerim seni teşekkür ederim motive oldum 🥰

Turk kahvesi yaparken limonuda sıkiyorum fena çalıştırıyor wc 🙊 yarın sabah ac karna dukan birası içecemm haa soda aldim gene bugün🤣🤣
Yarın yapım :rolleyes:
:KK19: Bunun için burdayız canım benim 🤩 karşılıklı her şey :KK60: ben de sizden çok güzel destek alıyorum ve çok motive olmuş şekilde ilerliyorum.❤🌺
:KK60:
ayyyyyyyy maşallah tam yemeliktirler :anne::anne::anne:
Ye ye doyamıyorum vallahi allahim hayırlı sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah iyi insanlarla karşılaştırsın.
Ayferiiinnnnn sanaaaa tam not bende1️⃣0️⃣0️⃣

Yaa yerim seni teşekkür ederim motive oldum 🥰
:KK60:
Selam kızlar bgun giremedim hiç telefonum bozuldu:işsiz: yaptırdık ama ölmeyecek kadar resmen şarjı 5 saatte fln dolduruyo işim iş valla:işsiz: yenileyene kadar çok sık takilamiycam galiba günlük gelirim ama yarış devam:KK53: öpüldünüz bebeklerr:KK68:
s i d e l y a s i d e l y a gezegenfeza gezegenfeza blonde ambition blonde ambition
Mutlaka uğramaya çalış canım . Giremediğin zamanlarda da diyete tam gaz devam et bak biliyorsun bu hafta güzel eksiler göreceğiz seninle 🤩

Aşkımm atmazmıyım sana :KK60: seni alıntıya basmamışım gönderince fark ettim sonra tam yazayım dedim benim kız geldi oyun kartı oynayalım dedi ondan kaldı. Hafta sonu oynayayım gönlü olsun dedim . Zaten getirdiği kartlar survivor da yapılıyordu ya hafıza oyunu açıp açık geri ters kapatıyorsun ikili eşleme bulursan kazanıyorsun ondan hemde ingilizce yazılı olduğu için hem ingilizce pratiği , hem havıza çalıştırma bir arada çok faydalı ondan faydalı bir oyunda olduğu için hemen ona eşlik ettim. Çokda güzel olmuş menün 🤗🥰🌺🌼💕

Canım sigarayı bırakarak kendine çok faydalı bir şey yapmışsın. :nazar: o çok önemli bir yatırım kendin için önce sağlık canım😊 yemeni yavaş yavaş düzene sokarsın. Salatalık gibi kalorosiz şeyler atıştırmaya çalış, Sakız çiğne, bitki çayı iç oyalan

Değil canım yazmanda yeterli.

Cok normal biliyormusun sigarayı bırakınca öyle oluyorr eşimde sigara bırakalı 3 sene oldu biraktığından beri hep yemek yemek istiyo hep aç çok zor sigara içerken yemek pek yemezdi

Insallahh güzelce atlatırsın senin sağlığın için ❤️
Destek mesajlarınız için sagolun kızlar zaten ondan bir türlü hedefime ulaşamadım mesela canım istediğin de kendimi yemege içmeye verdim hep ve saglıgım için bunu yapmak zorundayım sürekli çarpıntılarım var doktora da gittiğim halde ve tekrar randevu aldım sonu gelmiyor birde anksiyete var bende size hastalığımı şu cümlenin içine sıgdırcm (sanki bir okyanus un içindeyim bogulup bogulup tekrar çıkıyorum)
Yaş 25 hayatın çocukluğun verdiği zor travmalar beni bu hale soktu.

Hayırlı sabahlar canlar 😍
Dün hiç uğrayamadim evde hummalı bir temizlik var. Akşam da düğün vardı. Çocukları uyuturken uyumuş kalmışım yorgunluktan.Bu aralar çok yoğunum ya çok yoruluyorum bademciklerim de şiş:cry: temizliğe de başladım bitirmeden rahat edemem. Eşim sağolsun bugün yardımcı olacak bana inşallah biter bugün :temizlik:

X