Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Banada daim olsaydı keşke bigun usenmez ayarlayabilirsem öncesi sonrası fotosu atayım size de gözünüz senlensin

Kızlar hafta sonu giremedim telefonuma bir şey oldu uygulamalara giremedim telefoncuya götürdüm bir şeyler yaptı düzeldi ancak girebiliyorum

Pazartesi tartıyı kaçırdım ama cumaya buradayım insallah

Bugünkü yediklerimi yazacağım simdi

Sabah 8.00
1 yumurta
Yarım tost ekmeği ile tost
1 salatalık
1 bardak cay

Öğlen
2 köfte
Biraz kızarmış patates

Akşam
Yarım lahmacun
Salata
Ayran

Jou

Kirmizi kizcelerim menuler genel olarak çok güzeldi mercimek konusunu da bizim yeni kırmızı yazınca tekrar yazmayim dedm benm menü bildirimini de yapayim fırsat bulunca saçma sapan bi gün geçirdim gezmekten 50 gr verip şımarmak bu olsa gerek
Sabah 10.30
1 yumurtadan omlet
1 dilim peynir
Kahvaltılık sos
1 dilim ekmek
Öğlen 14.00
Et döner
Birazda pilav vardı yanında ama cocuga yedirdim çoğunu hesaplayamadim o yüzden
Yarım bardak ayran
Ara 16.00 civarı
Süt Türk kahvesi
2si 1 arada neskafe
Akşam 19.30 civarı da arkadaşım Antep'ten salça getirmiş onları karıştırıp siselerken tadına bakma gafletinde bulundum 2 ince dilim tam buğday ekmeğiyle bi guzel yedim simdide dukan birası yapıyorum. Saygılar sevgiler...

Elhan Jou @canimkirmizilar

Sondaki salça olmasaymis iyiymiş

Tamam canım öyle yaparım. İç hazırlarken pirinçleri ön hazırlık pişirdiniz mi?
Evet abla çok hafif biraz pişirdik çok pişmedi hafif diri kaldı. Bende pek bilmem annemle kayınvalidem yapıyor
yine döktürmüşsün ellerine sağlık

Başaracaksın çok az kaldı
İnanıyorum kendime başaracağım lavinim
Yapalım cnm tarifini at sen nasil yapiyorsn

Sagolasin canım bende yeşil mercimek protein diye bol kepçe yedim vallahi börek de kendim yaptım az yağlı çeyrek yufka diye masum görmüştüm ama neyse yarın telafi ederim artik

Afiyet olsun canım Bizim salcamiz kaşık kaşık yedirir kendini. Sen ucuz kurtulmuşsun iki dilim ekmekle Yarın icabına bakarsın. Kim bilir belki yağ yaktırır dur bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…