Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi geceler yazar geçmiş olsun banlanmıstın hoş geldin
Hoşbuldum canım
Canım hoş geldin. Geçmiş olsun Bildirimini alınca çok sevindim. Hepimize çok güzel örnek oldun.
Hoşbuldum:) aklıma orası geldi dedim kızlar bildirim bekler :))
Afiyet olsun yazarım. Harika bir diyet menüsü
Teşekkür ederim ablacım :)
Çok sürmedi şükür
Şükür :)

Bir kaç gündr wc derdi vardı neyse dzeldi sabah,saat 9 gibi kahvaltı yapıyorum zaten bu aralarda suyu içmeye başladım dün 2 litre içtim .
Süpersin ablamm bende 2litreyi geçemiyorum şu bikaç gündür hayrola inş dün aksam 9 da acıktım baya kefirle madensuyu ettim zerdeçal ve limon suyu sıktım içtim sabah karin ağrısıya uyandım resmen ishal olmuşum afedersin dedim bu kürmü etti acaba baya bi bagırsak çalıştırdı

Günlük su miktarını belirlemek için boy ve kiloyla belirleniyor fazlasıda zarar zaten.
Tartıldım 55.75 geldim,suyu epey azaltmışım ki bir ara tartı 58 gösterdi,çok yemediğim halde kesin ödem oldu.
İçtiğin şeyler bağırsakları yumuşatmış zaten.

Kiz sabah ackarna sirkeli sular maydanoz sular sanırım ben ara vermem lazım buna dimi cok yaptım bu smothileri kürleri en iyisi icmeyeyim ama onlar cidden yakıyor ve kiloyu koruyor da iste bayadır yapıyorum bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…