Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kirmizi kizcelerim menuler genel olarak çok güzeldi mercimek konusunu da bizim yeni kırmızı yazınca tekrar yazmayim dedm :KK53: benm menü bildirimini de yapayim fırsat bulunca saçma sapan bi gün geçirdim gezmekten:KK14: 50 gr verip şımarmak bu olsa gerek:KK70:
Sabah 10.30
1 yumurtadan omlet
1 dilim peynir
Kahvaltılık sos
1 dilim ekmek
Öğlen 14.00
Et döner
Birazda pilav vardı yanında ama cocuga yedirdim çoğunu hesaplayamadim o yüzden
Yarım bardak ayran
Ara 16.00 civarı
Süt Türk kahvesi
2si 1 arada neskafe
Akşam 19.30 civarı da arkadaşım Antep'ten salça getirmiş onları karıştırıp siselerken tadına bakma gafletinde bulundum:KK57: 2 ince dilim tam buğday ekmeğiyle bi guzel yedim :KK14: simdide dukan birası yapıyorum. Saygılar sevgiler...

Elhan Elhan Jou Jou @canimkirmizilar
Salça olayı olunca dayanamaman normal canım :KK43: zaten silbelin de dediği gibi o olmasa menü şahaneymiş. Ama beyaz ekmek yada şekerli hazır bir hamur işi tarzı değil yani kekle, pohaçayla kıyaslabacak bir şey degil tabi ki tam buğday ekmeği bu . Sadece biraz kalorin artar ve akşamı dengelemek için yarın sabah kahvaltını biraz geç yapıp sonrada spor yaparsan bitti gitti :KK66:
Kıız rakibim yok ama senden korkuyorum sen beni yenersin :KK17: :KK36:
Aa nasıl olmaz biz varızzzzzz burda ahaaha :KK70:
Korkunun ecele faydası yok :KK62: sana meydan okuyorum :KK70: Sibelle aramıza gel 3'lü kapışalım :KK11: ikimizde 78'e veda etmek üzere görünüyoruz bakalım kim önce 77 olacak😂

İnanıyorum kendime başaracağım lavinim✌️💕

Yapalım cnm😍 tarifini at sen nasil yapiyorsn
🍋🌿🍵🍶🍺
750ml içme suyunun 1 bardağını yeşil çay demlemek için ayırıp gerisini sürahiye koy.
yeşil çay açık olarak var ise 2 silme tatlı kaşığı,
yeşil çayın sallama poşet ise 2 poşet yeşil çayı 1 bardak kaynar suya at demle. Çay soğuyunca
Sürahiye dök, 1 tane de sade maden suyu dök. Yarım limon sık. ( Ben genelde 1 sıkıyorum sen de tadına göre yarım yada bir nasl seviyorsan öyle sık) Elinde 1 litrelik dukan biran olmuş olacak. 🍻
Bunu buzdolabına koyup soğukta içebilirsin canım 1 günde bu 1 litreyi bitiriyoruz. :eğlence:
Sagolasin canım bende yeşil mercimek protein diye bol kepçe yedim vallahi börek de kendim yaptım az yağlı çeyrek yufka diye masum görmüştüm ama neyse yarın telafi ederim artik
Doğru canım iyi bir protein ama malesef saf protein gurubunda değil . Hem protein hem de karbonhidrat gurubu olduğu için diyetlerde baklagiller biraz tehlikeli oluyor . Dikatli kullanmak lazım. Böylece daha güzel sonuçlar alırsın 🥰
Afiyet olsun canım 😘
Teşekkürler bebişim. ❤🥰😇

Salça olayı olunca dayanamaman normal canım :KK43: zaten silbelin de dediği gibi o olmasa menü şahaneymiş. Ama beyaz ekmek yada şekerli hazır bir hamur işi tarzı değil yani kekle, pohaçayla kıyaslabacak bir şey degil tabi ki tam buğday ekmeği bu . Sadece biraz kalorin artar ve akşamı dengelemek için yarın sabah kahvaltını biraz geç yapıp sonrada spor yaparsan bitti gitti :KK66:

Aa nasıl olmaz biz varızzzzzz burda ahaaha :KK70:
Korkunun ecele faydası yok :KK62: sana meydan okuyorum :KK70: Sibelle aramıza gel 3'lü kapışalım :KK11: ikimizde 78'e veda etmek üzere görünüyoruz bakalım kim önce 77 olacak😂
Yarın normale doncem inşallah kahvaltıyi öğlene aticam :KK14:

IMG_1340.jpeg
Kahvaltım bunlar, fazladan bikaç domates yedim

Düğüne gittim malumunuz, yemekler 8 de dağılmaya başlıyor, biz de sonlarda oturmuşuz.
Neyseki ben 6 da yedim ağzımı kapattım, yemeklerin yüzüne bile bakmadım

Akşam
2 avuç ceviz

Su 1 lt yi geçmiştir
3 kupa kahve

Elhan Elhan
Ysmnondr Ysmnondr

Eki Görüntüle 3311030
Kahvaltım bunlar, fazladan bikaç domates yedim

Düğüne gittim malumunuz, yemekler 8 de dağılmaya başlıyor, biz de sonlarda oturmuşuz.
Neyseki ben 6 da yedim ağzımı kapattım, yemeklerin yüzüne bile bakmadım

Akşam
2 avuç ceviz

Su 1 lt yi geçmiştir
3 kupa kahve

Elhan Elhan
Ysmnondr Ysmnondr
Afiyet olsun canım 😘 kahvaltı çok güzel. O içindeki haşlanmış patatese benzeyen iki toparlak şey ne ki 😅 patates diyormuşsun :confused:

Aaa takımım değişmiş. Şaşırdım takımda kilo alanlar varken kilo vererek şutladım:-)son zamandaki performansımdan ötürü güven vermemiş olabilirim normaldir.
Ama ikinize de teşekkür ederim kırmızı takım kaptanının güvensizliği senin de güvenin beni motive etti tatlı joum:KK15:Cumaya güzel mi güzel bir eksi geliyor :KK49:
Sen bosver şimdi kırmizıyı🤣🤣 iyi olduu 🤫 hoşgeldinn bebeğimm😘😘

10:00
Sütlü müsli
14:00
Biraz çiğ yaprakla içinden yedim
15:00
1 dilim kek
Şekersiz kahve
17:30
Şekersiz Türk kahvesi
19:00
1 dilim ekmek
Biraz salata
Üzüm

2lt su Elhan Elhan Jou Jou
Oo çiğ yaprakla içinden yememek olmazdı😀😀 yaparken bak kırmızı çizgimdir 🤣 afiyet olsun menünü çok beğendim😘😘

Kirmizi kizcelerim menuler genel olarak çok güzeldi mercimek konusunu da bizim yeni kırmızı yazınca tekrar yazmayim dedm :KK53: benm menü bildirimini de yapayim fırsat bulunca saçma sapan bi gün geçirdim gezmekten:KK14: 50 gr verip şımarmak bu olsa gerek:KK70:
Sabah 10.30
1 yumurtadan omlet
1 dilim peynir
Kahvaltılık sos
1 dilim ekmek
Öğlen 14.00
Et döner
Birazda pilav vardı yanında ama cocuga yedirdim çoğunu hesaplayamadim o yüzden
Yarım bardak ayran
Ara 16.00 civarı
Süt Türk kahvesi
2si 1 arada neskafe
Akşam 19.30 civarı da arkadaşım Antep'ten salça getirmiş onları karıştırıp siselerken tadına bakma gafletinde bulundum:KK57: 2 ince dilim tam buğday ekmeğiyle bi guzel yedim :KK14: simdide dukan birası yapıyorum. Saygılar sevgiler...

Elhan Elhan Jou Jou @canimkirmizilar
Vayy vayyyy takimımdan aldın rahatladın tabii 😀😀 bende sen gibi ederdim hahahaha ama duramadım 5ayın sonunda 🤣🤣 menün guzle kaptanımm😘

X