Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Salça olayı olunca dayanamaman normal canım zaten silbelin de dediği gibi o olmasa menü şahaneymiş. Ama beyaz ekmek yada şekerli hazır bir hamur işi tarzı değil yani kekle, pohaçayla kıyaslabacak bir şey degil tabi ki tam buğday ekmeği bu . Sadece biraz kalorin artar ve akşamı dengelemek için yarın sabah kahvaltını biraz geç yapıp sonrada spor yaparsan bitti gitti
Kıız rakibim yok ama senden korkuyorum sen beni yenersin
Aa nasıl olmaz biz varızzzzzz burda ahaaha
Korkunun ecele faydası yok sana meydan okuyorum Sibelle aramıza gel 3'lü kapışalım ikimizde 78'e veda etmek üzere görünüyoruz bakalım kim önce 77 olacak

İnanıyorum kendime başaracağım lavinim

Yapalım cnm tarifini at sen nasil yapiyorsn

750ml içme suyunun 1 bardağını yeşil çay demlemek için ayırıp gerisini sürahiye koy.
yeşil çay açık olarak var ise 2 silme tatlı kaşığı,
yeşil çayın sallama poşet ise 2 poşet yeşil çayı 1 bardak kaynar suya at demle. Çay soğuyunca
Sürahiye dök, 1 tane de sade maden suyu dök. Yarım limon sık. ( Ben genelde 1 sıkıyorum sen de tadına göre yarım yada bir nasl seviyorsan öyle sık) Elinde 1 litrelik dukan biran olmuş olacak.
Bunu buzdolabına koyup soğukta içebilirsin canım 1 günde bu 1 litreyi bitiriyoruz.
Sagolasin canım bende yeşil mercimek protein diye bol kepçe yedim vallahi börek de kendim yaptım az yağlı çeyrek yufka diye masum görmüştüm ama neyse yarın telafi ederim artik
Doğru canım iyi bir protein ama malesef saf protein gurubunda değil . Hem protein hem de karbonhidrat gurubu olduğu için diyetlerde baklagiller biraz tehlikeli oluyor . Dikatli kullanmak lazım. Böylece daha güzel sonuçlar alırsın
Afiyet olsun canım
Teşekkürler bebişim. ❤

Yarın normale doncem inşallah kahvaltıyi öğlene aticam

Afiyet olsun canım kahvaltı çok güzel. O içindeki haşlanmış patatese benzeyen iki toparlak şey ne ki patates diyormuşsun

Sen bosver şimdi kırmizıyı iyi olduu hoşgeldinn bebeğimm

10:00
Sütlü müsli
14:00
Biraz çiğ yaprakla içinden yedim
15:00
1 dilim kek
Şekersiz kahve
17:30
Şekersiz Türk kahvesi
19:00
1 dilim ekmek
Biraz salata
Üzüm

2lt su Elhan Jou
Oo çiğ yaprakla içinden yememek olmazdı yaparken bak kırmızı çizgimdir afiyet olsun menünü çok beğendim

Vayy vayyyy takimımdan aldın rahatladın tabii bende sen gibi ederdim hahahaha ama duramadım 5ayın sonunda menün guzle kaptanımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…