Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Senin de tribini yirim kumralim güzelim. Yarışmak rekabet güzeldir. Bulmuşken bırakmayın bence

Tamam kuzum yapıyorum

Nasil motivasyonumu yükselttin anlatamam saol kuzum

Moralimi yükselttiği kızlar çok saolunn

Afiyet olsun kuzum lezzetli görünüyor
Çok mutlu oldum yehu
Yarın birlikte dukan birasına başlayalım mı canım. Cumaya 2li rakamları garantileriz ne dersin? vücutta 1grm ödem bırakmayan harika bir içecek
hadi morelin düzelsin artık 6lı rakamlara ne kadar yakın olduğunu hatırla biran önce 69'u görelim. Tartı artık 6 ile başlasın istiyorum ve sen buna benden yaklaşık 3 kilo daha yakınsın bunları düşün hedeflerimize odaklan.
Bu arada Dukan la 10 yıl önce müthiş kilo vermiştim ama kitabını alıp okuyup birebir orjinalini hiç bozmadan uygulamıştım. Hurma dukanda yok diye biliyorum. Bu günlük bir tık dukan dışına çıkmışsın sanırım. İdeal kiloya gelip koruma evresine geçince meyveler eklenmeye başlıyordu.
İyiaksamlar
Sabah
1 adet ispanakli gül boregi
Ara
Kahve
Soda
1.mandalin

Akşam
1.5 tabak yeşil mercimek yemeği
2 litre su
Elhan Ysmnondr
Börek kötü olmuş canım üstelik mercimeğin de karbonhidrat oranı baya yüktir. Karbonhidrat değeri olarak 100grm mercimek = 2 dilim ekmek yani 1,5 tabak yaklaşık 4-5dilim ekmek kadar karbonhidrat eder canım . Mercimek yiyeceğin zaman porsiyonu daha küçük tutup , diğer öğünlerde de karbonhidrat almayarak dengeli menü yapabilirsin bu gün artık olan olmuş boşver yarın karbonhidratsız bir menü ile bugünü telafi edersin.

Ne kadar güzel yazmışsın beeee açlığım geçti resmen. Ben de şöyle düşünüyorum enerjim düşünce. Yemeye devam etsem +1 +2 +3 ilerleyip gidecek. Nerde durursak kar. Ama öyle ama böyle zayıflamalıyız. Hem ruhen hem bedenen kilo hiç güzel değil. Ben yemek yemeye bayılırım çok da çabuk kilo alırım ama sağlıkla zayıflamak hepsinden güzel.

Oyle katı Dukan yapamam canım. Şimdilik sadece dukanin içeceğini yapıyorum.

Aaayyyy sizleri motive edebildiysem ne mutlu bana Hatta kendimi de yazarken etmişim benimde iştahım gitti suya verdim kendimi
Oyle katı Dukan yapamam canım. Şimdilik sadece dukanin içeceğini yapıyorum.
O zaman süper . Ben de bu gün içeceğini( Dukan birası) yapsam bir süre harika olur diye düşünüp , yarın başlamaya karar vermiştim. Ne güzel birlikte içeriz o zaman

Tamamdır canım o zaman bir hafta dukana devam edelim

Şifa olsun sağlıkla eksiler getirsin tartıya cnm ben de şimdi gidip 10 bin adıma tamamlayacağım günü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…