Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evett canım teşekkürr ederiimm bıraktırmak istiyorum ama kıyamıyorum aşırı düşkün oldu dahada yordu beni hele geceleri 16 aylık

Öyle yapıyorum tek tip yapınca baktım sütüm gelmemeye başladı dedim direk sebzeyle ver yavaş yavaş neolcak zaten 6lara indim sonrasına acelem yok dedim öylede devam ediyorum şuan

Aynen canım kilonda güzel zaten. Ben bile emzirmediğim halde 6lara gelince daha rahat diyetler yapmayı düşünüyorum . Sen hiç sıkmana gerek yok zaten . Bıraktırma daha 2yaşa tamamlamayacaksan bile mutlaka 20 aya tamamla canım. Hayat boyu çok faydası var. Bu kadar emzirmişsin zaten bir kaç ay daha dayan. ❤ Ben de son aylar zorlanıyordum anlıyorum seni ama sonra ömür boyu iyi ki diyeceksin . Kendinle gurur duyacaksın. Benim kız şimdi 4'e geçti . Heyyy gidi günler heeeyyy....

Yaaaaa ne güzel motive ediyorsun devame tmeyi düşünüyorum bırakamıyorumda seviyorum emzirmeyi ama ipin ucunu kaçırıyo 81 kiloyken başladım şuana kadar 4 ayda verdim 7lerden kurtuldum ya tamam 6ları kurtulmamız az kaldı

Size menü yazayım da kaçamak olmasın. Ben 8-17 çalışıyorum haftaiçi. Çocuklarda erkenci. Ama haftasonu annem geç kalktığı için kahvaltı öğlene kalıyor. Ben de sabah ara öğünle başlıyorum.

Sabah
1 sade nescafe
2 kare bitter

Öğlen
Tabaktaki

Ara
1 nescafe sade
Yarım diyet bar

Akşam
1 tabak bamya
1 kase yoğurt

Eklentiler

• 296E9101-DAA7-4421-BD78-682A49248079.jpeg
    125,3 KB · Görüntüleme: 27
Muhteşem başladık canım afiyet olsun.

Başınız sağ olsun canım. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Giden kurtuluyor dünya dertlerinden biz kalanlara da sabırlar dilerim. Allah şifa versin canım inşallah sancıların son bulmuştur.

Bu hafta kendimden ve uygulayacağım programdan çok eminim
İnşallah lenfödeme de çare olur
Lenfödem mi var canım sende ? Doktora gittin mi ? Teşhis konuldu mu bende şüpheleniyorum lenf ödemden geçen sene durduk yere morarmalarım oluyordu doktora gidecektim vazgeçtim geçince önemli değildir dedim ama bir kaç gün önce lenfödemi öğrenince belirtileri de uyuyor dedim

Valla harika görünüyor ama işte gel gelelim bunlara bakıp bakıp sonra gidip yoğurt yemek var kader utansın bizimde yulaftan tost yapacağımız günler gelir elbet
Sayılı gün çabuk gelip gecer
Ertesi gün hapı gibi
Aynen
Güzel tarifler ilk tarifi Efenin_Annesi görelim diye bizim için yapıp servis etti sağolsun
Daha napsin bu kadin sizin için
Offf offf fincanın guzelligine takıldım kaldım. Biri geçerken beni buradan alsın
Yaa cnmmmm ablamm

Okulum varken bu kadar değildi benim okul bitti boş kalınca kötü olmaya başlıyordum. Hayatındaki insanlar çok önemli bu konuda ya.

Geçmiş olsun canım basiniz saolsun hosgeldin takımımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…