Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun ve başınız sağolsun

Yaaa yumurta diyetide var ama benim yumurtada tek yesem midemi yakıyor sizler için belki iyi bi başlangıç olur
Evet benim kafamda bunlar var canım. Yumurta diyetini incelemiştim. Protein diyeti yada ketojenik diyetten pek farkı yok gibi geldi bana oda o gruptan . Bende yoğurt hurma detoksunu tamamlayıp. Pazartesi onlara geçeceğim
Bu arada hangi diyeti yaparsanız yapın listeyi if(açlık orucu) ile birleştirilirse etkisi iki kat oluyor.

Evett canım öyle oluyorr ama ben onu yapamadım midem kötü oldu bide emziriyorum daha çok acıktım zor sabah ettim bide bana göre en iyisi sebze

İntermittent fasting yapıyorum ben genelde kızlar. Yağ yakımı ve sağlık için çok etkili tavsiye ederim. Menülerinizi buna göre de yiyebilirsiniz. 16 saat gerçekten insanı zorlamıyor.

Evett canım öyle oluyorr ama ben onu yapamadım midem kötü oldu bide emziriyorum daha çok acıktım zor sabah ettim bide bana göre en iyisi sebze
Sen bu protein diyetlerini yapma canm . Tek tip olan hiç bir şeyi yapma zaten . Sağlıklı olan her çeşitten ve özellikle süt yapanlardan ye tabi ki. Bebeler önemli şuan süt olması lazım. zaten düzenli emzirmek , günlük 2 saatlik spora eş değermiş. Sen zaten iyi kalori yakıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…