Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaa eşler evde olunca olmuyor diyet filan benim aklımı çeliyor eşim
Biraz irade ile alakalı canım dün mesela bir etkinliğe katıldım her stantta su böreği kurabiye poğaça simit baklava kruvasan macaron falan vardı ikram ettiler ağzıma sürmedim. Bugün de mesela babam simit almış yerim diye buzdolabına kaldıracağım başka zaman yiyeceğim daha kalorisiz bir şeyler tüketeceğim.

Başınız sağolsun canım
Rabbim rahmet eylesin

Eline sağlık hayırlı olsun takımımıza

Aynen öyle ya hiç olmuyo tum planları yıkıp geciyo Bu hafta hedefim 1 kg cumaya kadar veririm inşallah diyorum
Rahatlıkla verirsin çok var cumaya
Ben kendime 2 kilo gibi abartılı bir hedef koydum bakalım Sonu Hayaller... Hayatlar... olmaz inşallah

Benim 2.ci oğlum 11 aylik bende emziriyorum gün içinde neler yiyorsun 4 ayda güzel kilo vermişsin

Ben sene başında felç geçirdim canım, ondan kaynaklı sorunum
Hamdolsun yürümeye başladım ama lenfödem beni çok zorluyor, ağrıyı da artırıyor.
Sen de ihmal etme, doğru teşhis konsun, doğru tedaviye başlarsınız

Ya öylede haftada 1 günümüz var beraber takıldıgımız ye bisey olmaz diyor vicdan yapıyor ucundan kıyısından alıyorum bende

Benim 2.ci oğlum 11 aylik bende emziriyorum gün içinde neler yiyorsun 4 ayda güzel kilo vermişsin
CAnım aralıkli oruç yapıyorum zaten yemek yediği için sıkmıyorum kendimi kuzum ya filtre kahve ictigim bile oldu halada icerim ama 3litre su içince epeyde doluyo aksamlari 5 6 gibi sebze yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…