Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yasonun da var kuzum küçük bebesi. Amaç kilo vermek. Ama yaso bu ara taktı kiloya.
Yaaa takmasın takarsan yavaşlar zamanla gidecek şimdi ödemler vardır iyice hemen vermiş oluyor zamanla duruluyo ben kackez duruldum şu 2 haftada 66.6 da kaldım daha yeni -600 oldum ďüşün oda verdikçe motivasyonu yüksek olcak daha çok veresi olacak
Aynen kuzum amacımız kilo vermek. Yarış işi sadece olayı zevkli hale getirmek.
Bende oyle düşünerek konusuyorum aslında yanlış anlaşılma olmasın tabiiki
Gaza getiriyorum canım

Merak etme kaptanım iyi sonuçlar cıkacak inşallah

Şu ip.atlama işine bende başlasam iyi olacak

Jou sen daha tatlısın cnmmm arkadaşım ✌ Ben erken yaticam bugün malum kreş havasında bir gündü pertim suan sabah dinamik uyanayım allhin izni ile inşallah iyi geceler askom
Iyi geceler guzel insann canımbenimm bolca dinlen inşaallah yarin görüşürüz kahvaltıda

bende birazdan uyurum yoksa acıktım

Ya hahahaha canım ondan sonra seni yazcaktım kız önceki kaptanliğımda onu alamamıştım ondan oldu ama alacam seni pazartesii göreceksinn
Ac kalırım 3 gun yinede vermem banane sende benm alcaklarimi aldın benden önce davranıp saka bi yana arkadaşlar isterseniz değiştirebiliriz aynı takımda olmak isterseniz hiç problem değil vallahi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…