Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim güzel aşiretlerimm bal lokmalar biliyorsunuz mavi takımındasınizzz herşey çok daha güzel olacakk sizlere çok ama cok güveniyorumm buhafta bol eksileriniz olsun umduğunuz gibi gitsin herşey sağlıkli beslenelim zıplayalım yürüyüş yapalımm en iyi sonuca varalım inşaallahhh ilk tartı bildirimi pazartesi için sabirsızlıkla bekliyor olacağım sizler için🤗🥰😍🤩

Hayalkuran Hayalkuran
blonde ambition blonde ambition
Ozzybal Ozzybal
Lavinia_98 Lavinia_98
Beth18 Beth18
yazarhanim35 yazarhanim35
askrhpozitif askrhpozitif
FitVenus FitVenus

:KK57:naaaa böleee kalırsın işte
Kırılmadım desem yalan olur ama önemli değil beni nasıl kaybettiysen öyle de geri al hihhh:63::süslü::sopa::KK51:
Heehh bana böyle şeylerle gell vallaha alincağını düşünmedim cano alacaktım senii ama pazartesi ye kadar çok sıkı diyet yapıcam sırf seni almak için bahh😍😍

Heehh bana böyle şeylerle gell vallaha alincağını düşünmedim cano alacaktım senii ama pazartesi ye kadar çok sıkı diyet yapıcam sırf seni almak için bahh😍😍
Nazire ediyorum kizzz 🥰💕
Sende iyice motivasyonumu düşürüyorsun 🤭 nese herkes eksiye kavuşsunda başka birsey istemem sibel_84 sibel_84
Sibel kiz motivasyonunu düşürme arkadasimin :sopa: :duduk:

Demiiii içime bi hoş girdii 🥲🥲 bende olmanıza memnun kaldıysaniz ne mutlu bana 🤗birazdan güzel msjlar verecegim size
Çok mutlu oldum eveeettt... :rolleyes: sabırsızlıkla bekliyorum.
Benim güzel aşiretlerimm bal lokmalar biliyorsunuz mavi takımındasınizzz herşey çok daha güzel olacakk sizlere çok ama cok güveniyorumm buhafta bol eksileriniz olsun umduğunuz gibi gitsin herşey sağlıkli beslenelim zıplayalım yürüyüş yapalımm en iyi sonuca varalım inşaallahhh ilk tartı bildirimi pazartesi için sabirsızlıkla bekliyor olacağım sizler için🤗🥰😍🤩

Hayalkuran Hayalkuran
blonde ambition blonde ambition
Ozzybal Ozzybal
Lavinia_98 Lavinia_98
Beth18 Beth18
yazarhanim35 yazarhanim35
askrhpozitif askrhpozitif
FitVenus FitVenus
Pazartesiye gümbür gümgür geliyoruz.:KK55:

Canim şans meselesi zaten kendisi yürüyüş ediyodur ben edemiyorum kızım küçük birine bırakacak kimsem yok hayırlısı olsun
Yasonun da var kuzum küçük bebesi. Amaç kilo vermek. Ama yaso bu ara taktı kiloya.
Sende iyice motivasyonumu düşürüyorsun 🤭 nese herkes eksiye kavuşsunda başka birsey istemem sibel_84 sibel_84
Aynen kuzum amacımız kilo vermek. Yarış işi sadece olayı zevkli hale getirmek.
Nazire ediyorum kizzz 🥰💕

Sibel kiz motivasyonunu düşürme arkadasimin :sopa: :duduk:
Gaza getiriyorum canım 😂

X