Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet canım yeni degilki yıllardır var alıştım işte i kötu geçiyor günüm
Beyin de bitireceksin bu illeti ben de 2-3 yıl mücadele ettim kurtuldum. Çok sorunlarım olduğunda bir yokluyor ama ben oralı olmayınca geçiyor. Allah şifa versin. Psikiyatrik hastalıklar çok yorucu oluyor

Demmeki geçmiyor bu illet bende 3 yıldır yaşıyorum ama tedavi olumlu sonuç vermedi
Zaman zaman atak gibi geliyor bana ama çevre de önemli yani etrafında negatif insanlar varsa çok etkiliyor benim oyle birde oyalanacak kafa dagatacak meşgule olmasi lazım canim
Beyin de bitireceksin bu illeti ben de 2-3 yıl mücadele ettim kurtuldum. Çok sorunlarım olduğunda bir yokluyor ama ben oralı olmayınca geçiyor. Allah şifa versin. Psikiyatrik hastalıklar çok yorucu oluyor
Katılıyorum sana ama dediğim gibi çevre de çok önemli karşımızdaki insanlar bu sorunu atlatabilmek için yardımcı olmalari gerekiyor birde ben şunu farkettim kendime oyalanack bi meşgule bulmak insan kafa dagitmali oyalanmali

Maalesef karşımızdaki insanlar hep anlayışlı olmuyor. Bazen de onlara saçma geliyoruzdur belki de. O nedenle kendi doktorumuz olmalıyız.
Kesinlikle haklısın ben çok yoğun olduğumda aklımın ucuna bile gelmezdi. Sürekli üretmek bir işle uğraşmak tedavi de ilk sıra bence de

Off 85te direncim vardı şimdi 82de var bide 79da var kahrolası benm bi durcak tam durcak diyetisyenle devam ederken tam 5.5 ay direnç kırmaya ugrasmistim ama yeterince akillanmamisim demekki geri aldım o kilolari
Yaaa keske etmeseydin öyle boşamı tuttun ağzunii ama olsun oluyo bazen böyle şeyler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…