Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun tatlım süper menü

Sen mi oldun kız yerime olsın farketmez senin kaptanlıgın güzel

Off 85te direncim vardı şimdi 82de var bide 79da var kahrolası benm bi durcak tam durcak diyetisyenle devam ederken tam 5.5 ay direnç kırmaya ugrasmistim ama yeterince akillanmamisim demekki geri aldım o kilolari

Off 85te direncim vardı şimdi 82de var bide 79da var kahrolası benm bi durcak tam durcak diyetisyenle devam ederken tam 5.5 ay direnç kırmaya ugrasmistim ama yeterince akillanmamisim demekki geri aldım o kilolari
Direnci kıramak için vücudu şaşırtmak gerekiyor canm. Benim diyetisyenim şöyle yapıyordu
Kahvaltıyı ,öğle ve akşamı normalden farklı şeyler tercih et. Mesela activa yoğurt ye kahvaltı olarak yada çorba iç gibi uzun süredir tercih etmediğin klasik dışı . Kahvaltıda yediğin hiç bir şeyi öğlen yada akşam yeme ve ertesi gün mutlaka bugünden farklı olsun yani bu sabah meyveli yoğurt ise yarın yumurtalı kahvaltı öbür sabah yulaflı sütlü gibi günler ve öğünler hep farklı olup vucut alışmaması sağlanmalı ve şuan benim yaptığım gibi 3 günlük bir şaşırtma detoksu yaparsan hızla çalışıyor. Bunun içinde kabak detoksu yada patates detoksu yada yada yoğurt hurma bu 3 de bende etkili oluyordu duraklamayı kırmak için.

Herseyi deniycem çokça akıl istiycem muhtemelen burdanda bi miktar bıktım da tombis olmaktan gerçi önceden obezdim ciddi ciddi smdi sadece tombisim bunada şükür

Herseyi deniycem çokça akıl istiycem muhtemelen burdanda bi miktar bıktım da tombis olmaktan gerçi önceden obezdim ciddi ciddi smdi sadece tombisim bunada şükür
Her zaman seve seve bildiğim her konuda yardımcı olurum. Bu akıllanmamamızda bu kez son olsun inşallah. Ben de daha önce takımlardan mezun olmuş bir üyeyim ve çok sağlam spor yapan biriydim. ideal kiloma inincede spora hep asıldım uzun süre form tutmuştum canım . Kas oranım yüksek ve sıkı şekilde 59 kiloya kadar inmiştim. Nasıl kendime bunu yaptım şimdi bilmiyorum yetmişli kilolarda işim ne ben de çok bıktım ve aynaya bakasım yok inan kendimi tanıyamıyorum şuan ama bu son olsun. Birlikte incecik olacağız . Bu kez kalıcı.❤

Bende önceden zumba yapıyodum gayet severek eğlenerek ama bu ara hiç canim istemiyo yapamıyorum keşke baslasam yine Ben idealime hiç ulaşamadım 3 kilo kalmıştı en son bi saldim oldu o 13 kilo inşallah bu kez olacak cok motiveyim

Ben de çok motiveyim Bu kez kesin olacak tabi ki Ben de şuan hafif yürüyüş yapıyorum sadece ama 60lara geçince yine sağlam spora başlayacağım. şu 69u göreyim ben de dans +spora geri başlamayı düşünüyorum. Zumbada çok eğlenerek verdiriyor onu da gitmiş çok eskiden spor vw dans onda bir arada olmuş oluyor ve seratonin açısından da harika❤

Bu hafta için çok motiveyim
naaaa böleee kalırsın işte
Kırılmadım desem yalan olur ama önemli değil beni nasıl kaybettiysen öyle de geri al hihhh
Jou ne yapar eder seni alır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…