Popüler Konu LenaG ile MasterFit

10 Nisan 1.000 kalori

*gün içi toplam 40 gr çikolata, sade nescafe
*1 kuru trabzon hurması, karışık kuruyemiş ,yağ yakıcı kahve
*4 eti gong, limonlu form çay
  • pideye süzme peynirli, acukalı, zeytinli, hindi fümeli sandviç, siyah çay
  • haşlama tavuk göğüs, 3 kaşık haşlama karabuğday, 3 kaşık yoğurt, baharat

1.5 lt su

Zipzip- S Suskunkardelen

sporu sonra atıcam

Afiyet olsun canım ❤

İnşallah kaptanım

Zipzip- S Suskunkardelen

cuma 85.9
bugün 86.3

fark +0.4

haftasonu bol karbolu olunca ve de regl öncesi olunca böyle oldu.
Sağlık olsun canım,regl dönemi bı hayli zor kolaylıklar diliyorum
Jasminium84 oy maşallah tebrik ederim canım benim, çok güzel bir eksin var cumaya 61 yolda desene inşallah
Kırmızı takım sizi de tebrik ederim tabi ki canim mavi takımım, hala vakit var toplayabiliriz
Afiyet olsun yazmamış miyim her menüye afiyet olsunla başlamaya özen gösteriyorum aslında ama okuldaydim gözümden kaçmış olabilir.Allah Allah yemesen de mi yazmışım kalbimle ilgili bir şeyler yazdığımı hatırlıyorum ama orayı bilemedim,bı bakayım
Beslenme noktasında herkesin tercihi canım benim, kalorinin baştan yazmistin zaten ne güzel dengelemissin diye ona binaen yazmıştım yoksa herkesin aldığı da verdiği de kendisine.Birinci olunca da bir şey yok ikinci olunca da. Ben sadece bı tık ileri tasiyabilir miyim faydam olabilir mi diye normalin üç katı bakmaya çalışıyorum sayfaya.Haliyle bu da çok farklı ortamlarda oluyor, her zaman dikkatimi tam veremiyorum.Velhasil süreci lisan ettiysem affola
Afiyet olsun canım

Bana ne ben derim tatlı yemişsin işte

Sağlık olsun canım,regl dönemi bı hayli zor kolaylıklar diliyorum

gelse rahatlayacağım. üstüne 4-5 gündür wc sıkıntılıydı. ee tabi 2 gün karbo da yedim. neyse cumaya halledeceğim.

yemeyeceğim dedim ama kalan 2 tatlıyı da yedim. cumaya kadar menüleri mümkün olduğunca temiz tutacağım.

evet cumaya eksi gelirim canım. ayıptır söylemesi 4-5 gündür wc sıkıntılıydı. hepsi birden etkili oldu bu rakamda.
Regl olursan sindirim de çözülür zaten canım
Ay bilmez miyim 4 aydır olamıyordum,iki gündür göbeğim fıs diye indi resmen bı taraftan zor bı süreç, gerek psikolojik gerek biyolojik zorluyor ama olmayınca da olmuyormuş onu anladım

İnşallah kaptanım elimden gelenin en fazlasını yapacağım
Süpersin canım benimm ❤

Yaaa çookkk sevindimm ❤
Ama kaptanım uygun görürsen başta kurduğum takımımla devam etmek isterim, kendi takimimi da mavi takimi da degistirmek istemiyorum

Teşekkürler canım

Jasminium84 oy maşallah tebrik ederim canım benim, çok güzel bir eksin var cumaya 61 yolda desene inşallah
Kırmızı takım sizi de tebrik ederim tabi ki canim mavi takımım, hala vakit var toplayabiliriz
Teşekkürler kuzumm, ben de seni tebrik ederim senin de eksin şahane, 63lere veda etmişsin

S Suskunkardelen Zipzip-

10 Nisan 2023

sahur 04.45
sucuklu tulumlu dukan tost
3 ceviz
közlenmiş domates-biber çeşitleri

iftar 19.50
etli sebze yemeği
4 çiğ köfte marulla
brokoli havuç salatası, acı biber sote
1 dilim karakılçık tbe

2 cevizli istiridye tatlısı
1 kupa americano kahve

şimdi yeşil çay içiyorum.

sahurdan yatana kadar 1,5 lt su

aynen öyle. şimdi yeşilçaydan sonra regl söktürücü bitki çayı içeceğim. dün akşamda içtim. aslan pençesi+hayıt tohumu+civanperçemi çayı

Teşekkür ederim,normalde cuma göreceğim rakamı gördüm sayende sağ olasın her hafta 250 Gr veriyorum şaka gibi regl oldum ya belki değişir artık
Afiyet olsun canım, yeşil çay uykuyu etkiliyor diyorlar,seni etkiliyor mu?

yok canım etkilemiyor. alıştım sanırım ondan.

Jasminium84 kaptanımmmmm tebrik ederim
Teşekkürler canımmm ❤❤

Teşekkür ederim,normalde cuma göreceğim rakamı gördüm sayende sağ olasın her hafta 250 Gr veriyorum şaka gibi regl oldum ya belki değişir artık
Bu şekilde olumlu etkiledigim için çok ama çok sevindim canımm

Az az verilen kilo aslinda daha kalici oluyor kuzum

Inşallah hepimiz sağlıkla istediğim kilolara kavuşacağız

sporlara bayıldım ama bu kadar güzel şeyler yeme canım çekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…