Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cuma gunu kactin?
Örnek
Cuma 90.00
Pazartesi 89.00
-1 kg

Ay duygusal bir haldeyim zaten ağlarım valla çok sağolun elimden geleni yapacağım kalmakta da başarmakta da Kendime biraz kötü davranıyorum, hayatla da aramı düzeltmeyi umuyorum diyeyim
Elhan bucuktan dolayi, daha da sevdi seni dedigi gibi.

Günaydın güzel bir hafta olsun inşaAllah
Günaydın canim
Günaydın güzel kızlar
Size bir sorum olacak
Mesela ben geceleri çok susuyorum su içmeye kalkıyorumm
Bu benim sabah kilomu etkiler mi + olarak
Günaydın canim
Sabah kalktiktan hemen sonra tartılmayip 1-2 ,saat sonra tartilirsan etkilemez diye düşünüyorum
Evet gecen sene cuma zayıflama Yarışması bitince 6.takimdan buraya geldik
Yarisma olmayinca kilo vermek zor oluyor diyerek masterchefden esinlenerek mavi ve kirmizi takimi gelistirdik
En cok kilo veren kirmizi kaptan oluyor (masterchefde en iyi yemegi yapan mavi takim kaptani oluyor bizde bu biraz ters oldu ama degistirmedik )
kirmizi kaptan mavi kaptani seciyor sonra sirayla yarismaci seciyorlar
en cok.kilo veren ekip kazaniyor
Menu yazmak yuzde 1 avantaj
Adim hafta sonu yüzde 1 ,hafta ici yüzde 1 avantaj sagliyor

yesil takimida sonradan gelistirdik spor yapamayanlar icin
Kilom 71.1
+600
Çok üzgünüm
Cumaya eksilerle gelirsin
Cuma 79.1
Pazartesi 79.0
Fark - 100 gr

Zipzip-
Ekside olman guzel canim
Guzel eksi tebrik ederim canim

Cuma gunu kactin?
Örnek
Cuma 90.00
Pazartesi 89.00
-1 kg
Bunu fark edip düzenlemeye gidince 10 dk düzenleme süresi dolmuştur yazdı şimdi ayrı bir mesaj atmak üzereydim buraya yazayım madem
Zipzip-
Cuma 106.2
Pazartesi 105.7
Fark - 500 gr
Elhan bucuktan dolayi, daha da sevdi seni dedigi gibi.
Sonbahar ve aralık ayı doğumlular genelde böyle yapar ama yanlış tahmin mi beni düzelt Elhan :) hem senenin dibinde doğarız hem de yeniyıl gelir gelmez bir yaş daha atlatırlar bize yeni yaşa alışamadan. Ben de buna itiraz niteliğinde yıllardır şerh koyarım biraz şakasına

Cuma 79.1
Pazartesi 79.0
Fark - 100 gr

Zipzip-
Tebrikler
askzor evet üzülüyor insan ama olsun, bu seferlik boyle olmus. Haftaya iyi bir eksi ile gelirsin insaallah. Zipzip- emektar kaptanimiz, nasil da aciklamis

Anladım canım teşekkürler bilgiler için. Aslında elbette okudum ama biraz konuya yabancı olunca ilk etapta onlarca kural ve değişik şey gibi görünüp akılda kalmıyor hayat koşturması arasında. Birkaç haftaya iyi bir öğrenci olurum diye umuyorum

Kan değerlerine de baktır istersen

Senin kadar olamasak da gebelik öncesi kiloma çok yakınım. Motive oldum burada iyice. 2020 aralıktan beri 5leri görmemiştim. Önümüzdeki 10 gün içinde 59.9 görsem uçarım
Verirsin merak etme,bende 66 ile başladım döenm dönem durdu 7 ayda bu kiloya indim,beni mahveden menopoz oldu zaten son 2 yılda geldi o kiloda.
Hala d,kkat ediyorum yediklerime,eskiden 45 filndım yani.

Alışirsin zamanla aklina takilan olursa sorabilirsin her zaman
günaydın kızlar herkese mutlu haftalar olsun
Günaydın canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…