Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kendini ne güzel ifade etmişsin. :KK60:
Ben bu kalbi çok sevdim. Hele yaşındaki buçuklu sayı çok hoşuma gitti. İnsan kendine benzeyeni severmiş ya . 😅 Ben de 26.5 :confused: Yap bir güzellik içindeki masum kız bunu hak ediyor. Cipçitir olmak zor değil ki.
😊 Çok teşekkür ederim ne hoş bir cümle bu❤️ bende sizin kalbinizi sevdim. anlamak empati yapmak niyetiyle okumuşsunuz demek ki hemencecik yeni birinin mesajını bile😊
Simdilik yesil takima ekledim canim seni sanirim adim atamam yogunum demistin ilerleyen haftalarda masterfite ekleriz🤗🤗
Evet zorlanırım demiştim. herhalde o yeşil takımı da yarışmada sandım ben kuralları tam bilmeyince:KK70: masterchef yarışmasına atıf var sanırım ben onu izlemedim de bir bakayım bir ara:)
ne kadar çok emeğin alakan var ayrıca burada, sağolasın❤️💐
Günaydın🥰

Bol eksili bildirimleriniz olsun:KK37:

İyi ki başlamışsın🥰 Hedef kilona geldiğin günleri de görürüz hep birlikte☘️
Çok teşekkür ederim 🤗 ❤️umarım görürüz. Hepimizin kendini en sevdiği kilolarda bulması ve sonra tabi koruyabildiğimizi de görmek ümidiyle 😊

Herkese günaydınlar güzel insanlar. Bir kalkıp tartılayım çok geç yattım dün kalkamadım.

Eklentiler

• IMG_20220808_101757.jpg
    IMG_20220808_101757.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 31
😊 Çok teşekkür ederim ne hoş bir cümle bu❤️ bende sizin kalbinizi sevdim. anlamak empati yapmak niyetiyle okumuşsunuz demek ki hemencecik yeni birinin mesajını bile😊

Evet zorlanırım demiştim. herhalde o yeşil takımı da yarışmada sandım ben kuralları tam bilmeyince:KK70: masterchef yarışmasına atıf var sanırım ben onu izlemedim de bir bakayım bir ara:)
ne kadar çok emeğin alakan var ayrıca burada, sağolasın❤️💐

Çok teşekkür ederim 🤗 ❤️umarım görürüz. Hepimizin kendini en sevdiği kilolarda bulması ve sonra tabi koruyabildiğimizi de görmek ümidiyle 😊

Herkese günaydınlar güzel insanlar. Bir kalkıp tartılayım çok geç yattım dün kalkamadım.
Uslubunuz çok tatlı. Yaşadıklarına rağmen kendisiyle, hayatla barışık bir hanımla karşı karşıya oldugumu hissettim. Dilerim kilolarla da savaşında basarili olursun. :dua::KK200: hiç gitme olur mu❤️💐

Uslubunuz çok tatlı. Yaşadıklarına rağmen kendisiyle, hayatla barışık bir hanımla karşı karşıya oldugumu hissettim. Dilerim kilolarla da savaşında basarili olursun. :dua::KK200: hiç gitme olur mu❤️💐
Ay duygusal bir haldeyim zaten ağlarım valla🙂 çok sağolun elimden geleni yapacağım kalmakta da başarmakta da💫 Kendime biraz kötü davranıyorum, hayatla da aramı düzeltmeyi umuyorum diyeyim ❤️

X