Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok teşekkür ederim ne hoş bir cümle bu bende sizin kalbinizi sevdim. anlamak empati yapmak niyetiyle okumuşsunuz demek ki hemencecik yeni birinin mesajını bile
Simdilik yesil takima ekledim canim seni sanirim adim atamam yogunum demistin ilerleyen haftalarda masterfite ekleriz
Evet zorlanırım demiştim. herhalde o yeşil takımı da yarışmada sandım ben kuralları tam bilmeyince masterchef yarışmasına atıf var sanırım ben onu izlemedim de bir bakayım bir ara:)
ne kadar çok emeğin alakan var ayrıca burada, sağolasın
Günaydın

Bol eksili bildirimleriniz olsun

İyi ki başlamışsın Hedef kilona geldiğin günleri de görürüz hep birlikte
Çok teşekkür ederim umarım görürüz. Hepimizin kendini en sevdiği kilolarda bulması ve sonra tabi koruyabildiğimizi de görmek ümidiyle

Herkese günaydınlar güzel insanlar. Bir kalkıp tartılayım çok geç yattım dün kalkamadım.

Eklentiler

• IMG_20220808_101757.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 31
Uslubunuz çok tatlı. Yaşadıklarına rağmen kendisiyle, hayatla barışık bir hanımla karşı karşıya oldugumu hissettim. Dilerim kilolarla da savaşında basarili olursun. hiç gitme olur mu

Uslubunuz çok tatlı. Yaşadıklarına rağmen kendisiyle, hayatla barışık bir hanımla karşı karşıya oldugumu hissettim. Dilerim kilolarla da savaşında basarili olursun. hiç gitme olur mu
Ay duygusal bir haldeyim zaten ağlarım valla çok sağolun elimden geleni yapacağım kalmakta da başarmakta da Kendime biraz kötü davranıyorum, hayatla da aramı düzeltmeyi umuyorum diyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…