Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bunu fark edip düzenlemeye gidince 10 dk düzenleme süresi dolmuştur yazdı şimdi ayrı bir mesaj atmak üzereydim buraya yazayım madem
Zipzip- Zipzip-
Cuma 106.2
Pazartesi 105.7
Fark - 500 gr

Sonbahar ve aralık ayı doğumlular genelde böyle yapar ama yanlış tahmin mi beni düzelt Elhan Elhan :) hem senenin dibinde doğarız hem de yeniyıl gelir gelmez bir yaş daha atlatırlar bize yeni yaşa alışamadan. Ben de buna itiraz niteliğinde yıllardır şerh koyarım biraz şakasına😅
Ben seni sene sonundan vb degil de genel sebeple, küçültmeye calisiyosun sandim🤭 ben de sene sonu 😳 hastane barkodunda 35 cunku doldurana kadar oyle. Ama 36 ya gireli senenin yarisi gecmis. E ben birdaha 35 i kullanamam. 35 im o zaman 😄😄

Bunu fark edip düzenlemeye gidince 10 dk düzenleme süresi dolmuştur yazdı şimdi ayrı bir mesaj atmak üzereydim buraya yazayım madem
Zipzip- Zipzip-
Cuma 106.2
Pazartesi 105.7
Fark - 500 gr

Sonbahar ve aralık ayı doğumlular genelde böyle yapar ama yanlış tahmin mi beni düzelt Elhan Elhan :) hem senenin dibinde doğarız hem de yeniyıl gelir gelmez bir yaş daha atlatırlar bize yeni yaşa alışamadan. Ben de buna itiraz niteliğinde yıllardır şerh koyarım biraz şakasına😅
Ya pardon ben seni Elhan Elhan sanarak cevap yazdim 😄😄😄😄 simdi farkettim.

Verirsin merak etme,bende 66 ile başladım döenm dönem durdu 7 ayda bu kiloya indim,beni mahveden menopoz oldu zaten son 2 yılda geldi o kiloda.
Hala d,kkat ediyorum yediklerime,eskiden 45 filndım yani. :KK200:

Oyyy maşallah süpersin hanım ablam 😍😍
Ben de doğum sonrası hep 65-66 gitti. Kendi kendime farketmeden bir baktım 63 olmuşum. O ara cesaret geldi. buraya başladım sanırım.
hiç o kadar istikrarlı diyet yapmadım. Ama artık lazım başka türlü olmuyor 🤦🏻‍♀️ Genelde 1-2 hafta çok katı diyet yapıp istediğim kiloya gelir aynen devam ederdim sonra. Şimdi daha uzun soluklu daha yavaş sıkılmayacağım bir şeyler yapıyorum.
Dün akşam dondurma yedim mesela. Normalde o dondurmayı yediğim an diyet benim için kapanırdı. Şimdi kaçamak olarak kabullendim ve devam diyorum. Bakalım işe yarayacak mı ❣️

Ben seni sene sonundan vb degil de genel sebeple, küçültmeye calisiyosun sandim🤭 ben de sene sonu 😳 hastane barkodunda 35 cunku doldurana kadar oyle. Ama 36 ya gireli senenin yarisi gecmis. E ben birdaha 35 i kullanamam. 35 im o zaman 😄😄
Ahahsh yok ya 17 yaşında bile böyle derdim giden gidiyor yapacak bişey yok. Doldurduğun yaş söylenir zaten doğumgünü de öyle kutlanır genelde. bi bizim türkiye'de yaşa BASMA diye bir şey var:KK70: her şeyde aceleciyiz dur kardeşim ömür zaten geçecek koşa koşa bekle az:) hastane haklı sen onu diyiver bence de:p demek bir yaş büyüğüm senden🤗

Ahahsh yok ya 17 yaşında bile böyle derdim giden gidiyor yapacak bişey yok. Doldurduğun yaş söylenir zaten doğumgünü de öyle kutlanır genelde. bi bizim türkiye'de yaşa BASMA diye bir şey var:KK70: her şeyde aceleciyiz dur kardeşim ömür zaten geçecek koşa koşa bekle az:) hastane haklı sen onu diyiver bence de:p demek bir yaş büyüğüm senden🤗
Ahaha cok iyi anlatmissin valla

X