Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol. Aslında 3 gün. Çünkü cuma sabahtan aksama kadar bir gün. Cunartesi ve pazar da aksama kadar diyetteyiz. 3 gün ediyor. Neden 2 deniyor, sasiyorum
Aslında haklısınama eskiden cuma ödül günümüz olurdu bı nevi tatil gibi bı ogun kaçamak yapardık o gun ister istemez verimsiz geçtiği için belkide ordan kaldı

Bende burada verdim o kilotu zaten,sağolsun arkadşlarda hep destek oldular gaza getirdiler.
Haytımda ilk defa bu kadar diyet yaptım,daha öncekşler hep sama sapan olmuştu yemezdim bile.
İrade çok önemli burada,hep şunu söyledim kendimede arkadaşlarada,iç sesi değilde dış sesini dinle diye,avm misali yemek bölümü hadi ye derken kendime hayır yenmez onlar dedim çıktım mesela.Öyle çok iştahlıda değilimidir,arada kaçamaklar yapmadım mı elbette yaptım.
Benim çok komik bir sözüm vardır,bitterli gofretler varya bayılırım ona,onu yedimmi hemen sayfaya yazardım bugün gofrete nikahı bastım derdim
Kabaj detoksu çok iyi,birde tarçınlı hindistan cevizi yağlı Türk kahvesi kesin dene derim acayip yağ yaktırıyor.
Huzurumuz daim olsun insanın insandan beklediği tatlı bir söz onu da esirgedik mi geriye ne kalır ki
İnşallah canımcım,bir tatlı dil bile herşeye bedeldir zaten kırmadan üzmeden

Kaptanım aralıklı orucu nasıl yapıyorsun?

Merhaba cordişim
Kahvaltıyi 11le 12 arası yapıyorum.
Arada 4 saat hiç bişey yememeye çalışıyorum ki kahvaltim sindirilsin
Bişey yemek istersem meyve yada kahve içiyorum yanında çiğ kuruyemisle ..
19 gibi de akşam yemeğimi yiyorum ve oruc gibi ertesi gün 12 kadar su şekersiz çay kahve hariç lokma dahi atmıyorum ağzıma cnm

Benim kızımda arlaıkı oruçla kilo vermişti.

ben aralıklı orucu başaramıyorum insülin direncim var uzun süreli açlık çekemiyorum elim ayağım titriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…