Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkes de haftasonu tatıl yogunlu var pek aktıf olmamış sayfa. Ben de kuzeımdeydım yenı gırdım eve basım cok agriyo reglden kaynaklıyarın gorusmek uzere ıuı geceler

canıım sınavın mı var ben kaçırmışım, başarılar diliyorum inşallah harika geçerrrr
Haftaya pazar kpssye girecegim canim teşekkür ederim
Zipzip- kaptanım plansız bir tatilimiz çıktı bir kaç hafta olamayacağım haber vermek istedim arada uğrarım sınavında başarılar kuzum inşallah çok güzel geçer
Iyi tatiller canim
Teşekkür ederim
Afiyet olsun canim
Bu hafta kimseyi etiketlemiyoruz canim haftaya başlarız

İzindeydim canım Sivasa bile gittim bayramda oradaydım
Geçmiş olsun, neyin var dı
ikinci kez covid atlattım
ben de 91.3 üm
ayyy ban abu rakam çok yabancı yaaaaaa ühühühühüh
Hadi ya gerçekten mi üzülmek yerine gel birlikte kurtulalım bu kilolardan ben diyetisyenimle görüştüm moralini bozma bu geçici kilo dedi bir hafta dikkat edersen gider dedi bu hafta dikkat ediyorum ama su içmeye başlayamadım canım hiç su istemiyor çay kahve çok içiyorum

Afiyet olsun canim
Allah yardımcımız olsun güzelim
Amin canim insallah
Evde yavru sokak kedilerine bakıyordum maalesef bir tanesi geçen hafta kapıya sıkıştı. Bugün kaybettik.

Herkes de haftasonu tatıl yogunlu var pek aktıf olmamış sayfa. Ben de kuzeımdeydım yenı gırdım eve basım cok agriyo reglden kaynaklıyarın gorusmek uzere ıuı geceler
Gecmis olsun canim

Merhabalar , 2,5 ay önce 2.sezeryan doğum yaptım ve malum kilo kaldı.Bende katılabilir miyim size , çok önceden hedef kiloma düşüp mezun olmuştum cuma zayıflama yarışmasından.
Şuan nası , şartlar nedir bilemiyorum

Merhaba hosgeldiniz
Ilk sayfada kurallarimiz var okuyabilirsiniz

Yarismalar bitti simdi günlüklerde devam ediyoruz
Bu hafta ara verdik ama bu sırada buraya alisabilirsiniz

Merhaba hosgeldiniz
Ilk sayfada kurallarimiz var okuyabilirsiniz

Yarismalar bitti simdi günlüklerde devam ediyoruz
Bu hafta ara verdik ama bu sırada buraya alisabilirsiniz
Merhaba , tamamdır öyleyse yarın tartı bildirip başlamak istiyorum.Emzirdiğim için ağır diyetler şuan yok ama dikkat ederek inş.eski kiloma döncem sizlerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…