Popüler Konu LenaG ile MasterFit

selam canım
Merhaba bende katilabilirmiyim
Merhaba canım kaptanımız şu anda biraz yoğun ben etiket yapayım Zipzip- ama tabi katılabilirsin :) Sadece şu anda masterfit yarışı cumaya kadar devam ediyor. Her cuma yeniden başlıyor. O zamana kadar burayı takip edip yazışabilirsin. Zipzip- kaptanımızın izniyle öğrendiğim kadarıyla ben yazayım. Taaaa en baştaki sayfaya gidip ordaki bilgileri oku.
Katılım formu:

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ:
BOYUNUZ:
KİLONUZ:
HEDEF KİLONUZ:
MEDENİ DURUMUNUZ:
MESLEGINIZ:
ÇOCUK SAYISI:
KİLO ALMA NEDENİNİZ:
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:

Bunları cevaplaman gerekiyor (kaptanım bunu ben unuttum ben sadece kilomu yazdım )

Her gün akşam o gün yediğin şeyleri paylaşman gerek.
Yani kahvaltı ...
öğle...
akşam... ya da ara öğünler varsa.

Ve her gün minimum 8bin adım atman gerek. Bunu da paylaşman gerek. Haftanın sadece 2 günü adım yok ama ben her gün atıyorum.

Her cuma tartı fotoğrafı atılıyor. Tartı fotoğraflarından sonra takımlar belirleniyor. Kaptanlar belirliyor takımları, sana hangi takımda olduğunu söylerler etiketi görürsün. Yarış başlıyor. Her gün menü adım bildiriliyor, Pazartesi günü yeniden fotoğraflı veya fotoğrafsız kilo bildirimi yapılıyor. Sonra Cuma günü en çok kilo veren tüm bildirimlerini yapan takım kazanıyor. :) Tabi başka arkadaşların menülerini ve adımlarını görüp onlarla fikir alışverişi filan yapabiliyorsun bence en güzeli bu.

Benim de ilk masterfitim valla bildiğim kadarıyla anlattım kaptanlarımız eksik bir şey varsa görüp tamamlarlarsa sevinirim, ben yoğunlar diye yazdım kusuruma bakmasınlar <3

Çok teşekkür ederim

olsun canım bugunden takıli olsun
Günaydın canım kolay gelsin
sagol sekerim
O kadar zor gidiyor ki kilolarımız giderken resmen davul zurnayla ugurluyoruz inşallah cumaya kadar çok güzel hafiflerizz
evett yagercekten oyle.. vucut harketleri yaparken her yerim yaniyo sonra diyorum yapma kendine yeme kalorili seyler
spor yarışını görünce vazgeçtim zati

Herkese kolay gelsin

Tamam canım üçümüz

Harikasın ellerine sağlık çok güzel düşünmüşsün
rica ederim canım
İyiym elhamdülillah yürüyüş için hazırlanıyorm sen nasılsın
iyiyim bende kahvemi icip baslayacagim insa
Tamamdir canim. Cok guzel dusunmussun. Super bir fikir
rica ederimmcanim bizim video kardio tarzi 10 puandan hesaplayabiliriz canım yada hareket sayisindan puan hesaplayabiliriz ikiside olur
mavi takimmmmmm nasıl gidiyorrrr bu hafta alıyor muyuz birinciliği
tabikiiii
sadece mavi ve kırmizi takımı eşlestirdim mecburi spor ve menuden dolayı ama cumaya kadar zaten bu yarisma sonrasinda sonuclar ve etkilesimlere gore diger hafta masterfit ve isteyenlere yapabiliriz canim
Bu hafta kendime büyük bi eksi hedefledim Kaptanım , inşallah başarılı olurum
haydiii bakalim patlat cumaayaa bombayı
harikaaaa
selaaammm hosgeldinnn nasilsin canimm

bestnur tatlım liste burda bak rakibine

ADINIZ: lotus
YAŞINIZ:28
BOYUNUZ:165
KİLONUZ:110.8
HEDEF KİLONUZ:75
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:ev hanımı
ÇOCUK SAYISI:2
KİLO ALMA NEDENİNİZ:doğumlar ve yanlış beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:artık çok sıkıldım kıyafet sorunundan ve beni her görenin çok güzelsin yüzün bebek gibi ama biraz kilo versem keşke demeleri ve merdiven çıktığım zaman artık 5 dakika boyunca nefes nefese cebellesmek istemiyorum en önemlisi sağlığım

Hayırlısıyla verirsin canım inşallah.
Zipzip- ve Cordelia aslında bu konunun genel kaptanları. Onlar yarış her hafta düzenlendiğinde bildirim atıyorlar zaten. Sen de konuyu takip edersin. <3 Hoşgeldin :)

Hoş geldin Lotus.

hosgeldin lotus burda hep beraber 75 lere geldigini gorebiliriz insa kısa hedefler ile once 9 lar sonra 8 ler sonra 7 ler insa

hosgeldin lotus burda hep beraber 75 lere geldigini gorebiliriz insa kısa hedefler ile once 9 lar sonra 8 ler sonra 7 ler insa
Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim bu şekilde daha çok motive olacağıma inaniyorum fazlasıyla zaten suanki hedefim 90 hatta 100 10 ar 10 ar inşallah hedefime ulaşacağım tekrardan hoşbuldum canım

Günaydın herkese.

Günaydın tatlışlar

Günaydınlar kızlar :) reglim başladı umarım cuma gününe ekşi gelir :))
2 gündür insan gibi yiyince aç uyanmayi özlemişim :)

Günaydınlar şekerlerim

1 temmuz cuma 62.35
Bugun 62.25 -100 Gr sabit gelmek sevindirdi hiç dikkat etmeden yemiştim çünkü
Zipzip-
Tatilde guzel korumussun canim
Afiyet olsun canim
bos boş beklemeyeyim mutfakta beklerken biraz plank iyi olur puan puandir

pastelfit
Begonya2

gunaydın canlar

Afiyet olsun canim
Sabah 63.2 yi gördüm şükürler olsun tatil ödemleri gidiyor dün 63.8 dim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…