Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Arkadaşım günaydın, Afiyet olsun

Ben çok uzun zaman diyetisyenle çalışmış kilo vermiş sonra kendi kendime almış sonra başka diyetisyenler yine vermiş sonra yine almış filan bi insanım bu sebeple aslında değişim, dönüşüm, yapılması gerekenlere az çok hakimim (insan 4 sene diyetisyen görünce bilip yapmayabiliyor) Diyetisyenim bana şöyle demişti : Eğer Meyve yiyorsan, bu meyvenin kanda şekerini yükseltmemesi için yanında 2 kaşık yoğurt ve ya 1 bardak süt ve ya 1 dilim peynir mutlaka tüket, bu meyvelerin (prebiyotik) süt ve süt ürünleriyle birleşimi(probiyotik) ile meyveden hem daha fazla verim alırsın, hem de ani şeker yükselmelerin olmaz. Hiç biri olmuyorsa yarım avuç kuruyemiş de olabilir demişti, kuruyemiş yağ olduğu için ve avuç ölçüsü çok değişken olduğu için yarım ye diyordu. Görünce sana da söylemek istedim.

Son olarak akşam yatmadan önce meyveli soda, fıstık ve dut her ne kadar az miktar ürün gibi gözükse de 1 avuç fıstık yağ bakımından, 1 kase dut miktar bakımından ( 1 porsiyonu 10-12 adet kadar) , 1 meyveli soda da şeker bakımından fazla. Yani aslında ara öğün için çok. Onun yerine akşam yemeğinde peynir, ekmek filan yesen daha faydalı olur diye düşünüyorum. Gün içinde hiç bir şey yememişsin, akşam şekerin düşmüş büyük ihtimalle.

Bunlar benim düşüncelerim benzer durumları ben de çok yaşadığım için paylaşmak istedim. Bol eksilerrrr

Gunaydin Bende her takim kendi üyelerinin hesabını tutsa diye önerecektim. Seninki de güzel fikir.. Benim rakibim kim?

Teşekkür ederim emek verip yazdığın için. Dikkate alacağım kesinlikle. Ve eğer senin için zor olmazsa, bundan sonraki benim menülerime bakıp yorumlar mısın? vaktin olduğu zaman

Teşekkürler canım eline sağlık ama hesaplamayı anlamadım ben iyice okuyayım bugün yazdıklarını inşallah doğru yapabilirim
Selam canım
Günaydın kızlar
Günaydın kaptanım
Hayırlı sabahlar hepimize
Günaydın canım
Günaydın kaptancım

Günaydın bütün arkadaşlar.

Dün üstümdeki su ödem vb ağırlıkları atınca bu sabah tartıda bi eksi görmüşüm ki sormayın süpriz olsun cuma dicem
günaydın canım
Günaydın tatlım
Günaydın herkese.
Günaydın canım
Gunaydin Bende her takim kendi üyelerinin hesabını tutsa diye önerecektim. Seninki de güzel fikir.. Benim rakibim kim?
Günaydın ortaaaaammmm tabiki de ben bi de DeryaOnDiet

Ha tamam Adım ve yürüyüs/leslie hesabı yapacağım ben. Akşam bir yapalım, acemiliği atarız

Teşekkür ederiz canım emeğine sağlık
Hadi bakalım bestnur yaris başlasın
rica ederimmm ne dmek kücük bir destek
Eline sağlık canim
rica ederim kaptanım
Wuhuuuuu en sevdiğim şey yarışmak

Merhaba arkadaşım @zeyneppk, inşallah birbirimize fayda sağladığımız bol eksiler gördüğümüz bir yarış olur
harikaaaaaaa
Günaydın kaptancım

Günaydın bütün arkadaşlar.

Dün üstümdeki su ödem vb ağırlıkları atınca bu sabah tartıda bi eksi görmüşüm ki sormayın süpriz olsun cuma dicem
ama dünku menun süperdi canım
mükemmel bilgiler arkadaşım sen hep yaz olur mu lutfeenn bende dr.aysegül çoruhlu askeriyim sözde dedigin gibi bilip yapmamak cok kotu
evet oda harika fikir ama takım kaptanlari bazen yogun oluyor boyle yükler paylaşılmıs oluyor tam kim oldugunu yazacaktim ki takiben seni kapmıs bile
bugün aksam menuler paylasinca yine bakariz kuzum 1.gün bugun netleşir hersey kafanda
Rakibim sıkı desene
naberrr nasılsın

Güzel düşünmüşsünüz. Ayrıca ortaamla rakip yaptığın için de teşekkür ederim Salı, çarşamba ve perşembe için hesaplama yapıyoruz değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…