Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok canım en çok keyif aldığın şey yemek yemek :) obur sadece :)
hepimiz gibi
Hmm gelsinmi
İnşallah diyelim
gelir insa bende su an kan yer icindeyim tamamlayamadim 12 oldu saat yarına insa
kabaklar yenmiş dikkat edilmis menu gayret kokuyorrr atistirmalik azcik dikkat edersek dahada super olacak dewaaaammm
İnşallah devamı da gelir Teşekkür ederiim hepimizi motive etsin inşallah
aminn
Senin yolun benden daha kısaymış.. Amaa istersen beni bekle beraber giriş yapak 7 lere
o işler hiç belli olmaz

18 Temmuz Pazartesi
Zipzip- Cordelia Kinoalihatun Elhan

08.30
Spor öncesi kahve

Kahvaltı 11.00
1 yağda yumurta
2 kaşık salçalı sosis
1 k süzme peynir
2 zeytin
2 kaşıktan pankek

Ara 17.00
Yulafbar

Akşam 21.00
2 kaşık zeytinyağlı fasülye
2 kaşık et sote
2 kaşık pilav
1 kase yeşil salata
Akşam yemeğim geç oldu. Çocukları spora götürdüm ve misafirim var. O yüzden ayrı öğün yapamadım.

Su 2,5 lt

Spor
40 dk reformer pilates
Adım 11.164

Eklentiler

• 9E69FD60-0B42-4496-BD85-BD824C95BD79.png
    82,9 KB · Görüntüleme: 17
Sevgili masterfit ekibi Cordelia zor zamanlardan geciyor dularimiz onunla.. spor toplam sayilari hesaplanmayacak ama bu demek degil ki salalim kendimizi .. kücük bir fikrimi Zipzip- kaptanimiza bugun soyledim buna baslayabiliriz
2 kişilik gruplar halinde birbirimizin yakasına yapısacagız ve gunluk spor yarısı yapacagiz 2 serli .. kişiler tamamen birbirini takip yapacak partnerinizi etiketlemyi unutmayin gun ici spor puanları ilk sayfadaki puanlaama sistemine gore muhakkak yazilacak ve partnerler dort gozle rakibinin menusunu sporunu bekleyecek acaba kendisinden cok mu az mi ve o gun puani fazla olan 1 -0 kazanmis olacak hafta bitiminde kendileri ilan edicek .. bugun pazartesi hatta 12 yi gecti sabah umarim herkes bu mesaji okur ve sali carsamba persembe uygulariz hemde bir deneme yapmis oluruz .. eslestirmeleri karsılikli ve kilo yakinligına gore yapmaya calistim umarim coook zevkli olur .. gun ivi yapilan sporlar paylasilabilir gaza getirebiliriz boylelikle birbirimizi .. sicak havalarda totoyu yerinden kaldirmak zor olabiliyor ..
eskiden minnosumuz Cordelia etiketliyorduk ama şimdi rakibimizi etiketleyecez degisen hicbir sey yok .. adımlar yine fotografli paylasalim insa haydi hayirli ugurlu olsun

Kinoalihatun North River
Hallederiz Hedef_69
pastelfit hllgkchl
Begonya2 Tutku44
bestnur zeyneppk
DeryaOnDiet erenmothers _ASTRAL_

canım ben çok yoğun bir haftaya giriş yapıyorum beni mazur görün şimdilik

Teşekkür ederiz canım emeğine sağlık
Hadi bakalım bestnur yaris başlasın

Günün menüsü ve 5444 adım 20 dk da eliptik yapmıştım adımı tamamlayamadı malesef evdeydim Zipzip- Cordelia

sabah= 1 haşlanmış yumurta, yeşillik
Akşam= Kabak yemeği, 1 adet kırmızı biber dolması, ayran
3 top dondurma
Zipzip-

Afiyet olsun kizlar

Eline sağlık canim

Wuhuuuuu en sevdiğim şey yarışmak
Teşekkür ederiz canım emeğine sağlık
Hadi bakalım bestnur yaris başlasın
Merhaba arkadaşım zeyneppk , inşallah birbirimize fayda sağladığımız bol eksiler gördüğümüz bir yarış olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…