Popüler Konu LenaG ile MasterFit

🌷18 temmuz pazartesi menüsü🌷
10.30 3 ctl sucuklu yumruta, 2 dlim peynir ,1 dilim ekmek ,2 zeytin domates slatalik

13.00 1 muz
16.00 3 yk et sote ,1 dilim ekmek ,1 bardak hosaf ,biraz yogurt
18.00 1 elma
su 2 lt
adim 6099 adım
chole 11 dk video
eva 25 dk

Zipzip- Zipzip-
IMG_20220719_091929.jpg

Günaydın kızlar. Eksik bildirimi tamamlayım,

18 temmuz p.tesi menüler
Sabah 10.00
1 sebzeli tost

Öğlen 13.00
1 porsiyon taze fasülye yemeği,
1 kase yoğurt.

Akşam 18.00
1 porsiyon köfte,
Salata,
2 dilim tb ekmeği.

Yarım muz ve 1 bardak süt ile shake.
Su:2 lt Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun
Spor puanları hesaplanmayacak bildirimini gördüğüm için adım sayar saatimi çıkarttım🥺

rica ederimmm ne dmek kücük bir destek 💚🥰

rica ederim kaptanım ❤️😘🥰

harikaaaaaaa :rolleyes:

ama dünku menun süperdi canım :KK75::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

mükemmel bilgiler arkadaşım sen hep yaz olur mu lutfeenn 😅😅😅😅 bende dr.aysegül çoruhlu askeriyim sözde dedigin gibi bilip yapmamak cok kotu 😶😶😶😶

evet oda harika fikir 🥰💚ama takım kaptanlari bazen yogun oluyor boyle yükler paylaşılmıs oluyor 🥰💚 tam kim oldugunu yazacaktim ki takiben seni kapmıs bile 😅😅😅😅

bugün aksam menuler paylasinca yine bakariz kuzum 1.gün bugun netleşir hersey kafanda 😅

naberrr nasılsın 🤭🤭🤭🤭🤭
Teşekkürler 🙈❤️
Günaydın kızlar. Eksik bildirimi tamamlayım,

18 temmuz p.tesi menüler
Sabah 10.00
1 sebzeli tost

Öğlen 13.00
1 porsiyon taze fasülye yemeği,
1 kase yoğurt.

Akşam 18.00
1 porsiyon köfte,
Salata,
2 dilim tb ekmeği.

Yarım muz ve 1 bardak süt ile shake.
Su:2 lt Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun
Spor puanları hesaplanmayacak bildirimini gördüğüm için adım sayar saatimi çıkarttım🥺
Menün kilon için çok güzel canım afiyet olsun ❤️ Bu tarz menüyle çok rahat sporla destekleyerek 75 lere düşersin. 75 den sonra ekmekte sadece birer dilim azaltma olabilir ❤️

18 Temmuz Pazartesi
Zipzip- Zipzip- @Cordelia Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan

08.30
Spor öncesi kahve

Kahvaltı 11.00
1 yağda yumurta
2 kaşık salçalı sosis
1 k süzme peynir
2 zeytin
2 kaşıktan pankek

Ara 17.00
Yulafbar

Akşam 21.00
2 kaşık zeytinyağlı fasülye
2 kaşık et sote
2 kaşık pilav
1 kase yeşil salata
Akşam yemeğim geç oldu. Çocukları spora götürdüm ve misafirim var. O yüzden ayrı öğün yapamadım.

Su 2,5 lt

Spor
40 dk reformer pilates
Adım 11.164
Afiyet olsun canım 💙

🍀☘️💚🍀💚☘️💚☘️☘️💚Sevgili masterfit ekibi @Cordelia zor zamanlardan geciyor dularimiz onunla..💚 spor toplam sayilari hesaplanmayacak ama bu demek degil ki salalim kendimizi :KK49::KK49::KK49::KK49:.. kücük bir fikrimi Zipzip- Zipzip- kaptanimiza bugun soyledim💚 buna baslayabiliriz
▶️ 2 kişilik gruplar halinde birbirimizin yakasına yapısacagız:KK11: ve gunluk spor yarısı yapacagiz 2 serli .. kişiler tamamen birbirini takip yapacak:KK5: partnerinizi etiketlemyi unutmayin 🥰gun ici spor puanları ilk sayfadaki puanlaama sistemine gore muhakkak yazilacak ve partnerler dort gozle rakibinin menusunu sporunu bekleyecek:rolleyes: acaba kendisinden cok mu:bicak: az mi :rapci: ve o gun puani fazla olan 1 -0 kazanmis olacak:21: hafta bitiminde kendileri ilan edicek ..:sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon: bugun pazartesi hatta 12 yi gecti sabah umarim herkes bu mesaji okur ve sali carsamba persembe uygulariz hemde bir deneme yapmis oluruz .:KK19::KK19::KK19:. eslestirmeleri karsılikli ve kilo yakinligına gore yapmaya calistim umarim coook zevkli olur ..:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68: gun ivi yapilan sporlar paylasilabilir gaza getirebiliriz boylelikle birbirimizi :KK6::spor:.. sicak havalarda totoyu yerinden kaldirmak zor olabiliyor ..:KK39:
eskiden minnosumuz @Cordelia etiketliyorduk ama şimdi rakibimizi etiketleyecez degisen hicbir sey yok:KK75::KK73::KK75::KK73::KK75::KK73::KK75: .. adımlar yine fotografli paylasalim insa :21::21::21::21:haydi hayirli ugurlu olsun
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Kinoalihatun Kinoalihatun 🔁 @North River
Hallederiz Hallederiz 🔁 Hedef_69 Hedef_69
pastelfit pastelfit 🔁 @hllgkchl
Begonya2 Begonya2 🔁 Tutku44 Tutku44
bestnur bestnur 🔁 @zeyneppk
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 🔁 erenmothers erenmothers 🔁 _ASTRAL_ _ASTRAL_
Hallederiz Hallederiz canim🥰🥰 bu mesaji gordun mu dun gece paylastim daha bu sabah basliyoruz canım rakibin Hedef_69 Hedef_69 🥰🥰🥰

X