Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hllgkchl güzel kaptanımız bugun gelinlik provasında vee eminim cumaya kadar 200 gr gitse 59 gorecek insa
sevincine ortak olucaz
North River küçük artin kesin odem cumaya insa eksi olursun eminim
@ _ASTRAL_ 6 lı rakamlara ne kaldı surda
YaparsinMinii 8 leri şoyle ucarak gecelim artık bol spor bool su bol spor bool suuuu
zeyneppk 7 ler tıkır tıkir gececek insa
Hedef_69 ahhh ahhh pazartesi rekoru kirmiş olabilirsinnn harikasin ne yedin ne ictin anacımmm

bende boool spor boool su bu hafta bol bol kendime soyleyecegim bu

ballı lokmam teşekkür ederim Ama aslında pek bı başarı sayilmaz bayram da yediğim bir dananın odemini atmışım işte
haftaya kırmızi takimdasin hazırlıklara basla

Hedef_69 u hemen kapayım
@60kiloyum vedalasalim
Akıllı hatunsun vesselam mavi renk bana daha çok yakışıyor aslında kaptancığım

heyyy cuma birincisi daha belli olmadı belli olmaz o işler
yuzdende pek bir yuksek ama

Bence iki gün ne yediğim değilde bayram da nasıl insan üstü yediysem garip bünyem normal yiyince gerçek ayarlarına donuverdi

Kırmızı takım kaptanı belli de mavi takım kaptanı sen olursun belkide kim bilir geçen yarışın rövanşini yapmak gerek

bak bak bak hızlı geliyorsun ama ödemler gitti tamam okey cumaya kadar simay elinden geleni yapacak

Bence iki gün ne yediğim değilde bayram da nasıl insan üstü yediysem garip bünyem normal yiyince gerçek ayarlarına donuverdi
cok guldumm yaaa

masallah canim ya ne guzel dikkat ediyorusun. Bugun ins chloeye katiolacagim yeniden baslangic gun 1

Kiz kaptirdin mi altin yumurtayi
ah kiyamam canım benim derin temizlik mi yapmistin
Evet canim mutfak bitti daha cok isim var cok
Enerjin super tatlim
aa ben eksi gormusum ya onuu , insallah cumaya eksiye doner
gelecegi gormussun canim

O kadar haklısın kii Ben de çok sıkıldım şu 8 lerden... Artık 7 leri görmek istiyorum

Spor puanlari disinda sıkıntı yok simdilik canim
Onada ara verelim agustosa kadar
Takip etme imkanım yok o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…