Popüler Konu LenaG ile MasterFit

canım benim bende cok bir ileri bir geri gittim gecmis gecmiste kaldi sen buguune ve yarinki beslenmeni düsün inan gerisi gelecek ben burda onceden cok guzel kilolar, 10 kilo kadar vermistim 80 kusurden 70lere inmistim ta cuma yarismalarinda sonrasinda aldım ama burda genelde sabit gibi kaldim 1 saat banyoda tarti yaninda oturdum agladim bosyere grupta duruyorum kilolu halimle sabitim..

ama iste kücücuk bir sey bile etkiliyor tek kacamak degil yani mesele.. fazla porsiyon,az su icme ,spor yapmama ...

simdi kendimi daha zinde hissediyorum gecmisi gecmiste bırak artık hic düsunme ben simdi senin mesajinda kendimi gordum diye boyle yazdim ama hakkini helal et

elif ellerine sağlık

cok gecmis olsun canim benim

5600 adım tamam bide evde leslie yaptm mı 40 dk tamamdıırr, artık 75 leri görmek istiyorum biran önce, 75 altına düşersem gerisi çorap söküğü gibi gelir inşaAllah

Teşekkür ederim kaptanim
Guzel eksi tebrik ederim canim
Teşekkür ederim canım
cuma 83.5
bugun 82.9
fark - 600 gr

Zipzip-
@Cordelia
@hllgkchl
Vaovv aynı eksideyiz hadi 7 lere gelmeni bekliyorum
Süperiz be MAVİ TAKIM
Kizlar cumaya daha çok eksilerle geliyormuyuz

Canim benim inşallah feraha çıkarsın, ortamdan uzaklasma şansın varsa bı yalnız kalsın daha güzel degerlendirirsin yasadiklarini
Hastalık benim için çok arka planda.ateşim düştü burnum akıyor ve hapsiriyorum. Sorunlar çok farklı sanki beynim uyuştu.

Aynen bende 6.grupta 72ye inmistim sonra koptuk yine yiyince spor yapmayınca hop alıyorsun malesef insallah 70 altına bir gıdım insem bidaha diyorum 7 görünce telafi yapacağım ama nedense bi moda giremedim sürekli birsey çıkıyor bayramdı hastalıklardı dogumgunleri saçma sapan yeme eğilimi inşallah artık biter kurtuluruz ya ömür boyu da diyetteyim demekte ayrı dert sporu hiç eksik etmemek lazım yoksa hep başa sarıyor benim ki bayramda ben almayacağımı düşünmüştüm köyde çalıştık 2 öğün yedik yani o kadar da bisey yemedim tatlı bile yani nasıl oluyor ben anlamadım ama tabi düzenli yürüyüş sporu bırak işte hemen geri sarıyor benim

Teşekkür ederim kaptanim

Teşekkür ederim canım

Vaovv aynı eksideyiz hadi 7 lere gelmeni bekliyorum

Süperiz be MAVİ TAKIM
Kizlar cumaya daha çok eksilerle geliyormuyuz
eveettt tatlımmm ayyy 4 gozle bende bekliyorumm cocugu okula biraktim eve gidip biraz yemek yapayim sonra biraz spor insa
aynı kuzum hepimiz aynıyız ama aramizda cook iyi koruyanlar var guzel kilolar verdikten sonra..

neyse o zaman pes etmek yok beraber 69 gorelimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…