Popüler Konu LenaG ile MasterFit

canım benim güzel kalbini severim senin çok tatlısın rabbim gönlüne göre versin her şeyi

gözüm kalmıştı sende canım şimdi bize taktik ver bizde o kadar eksiye ulaşalım

kızlar bugün gelinliğin son provasina gittim harika ilerliyor gerçekten sizlerin sayesinde kilo verdim o kadar güzel oldu ki herkes şoka girdi bileklerim bile nasıl incelmiş şimdi sırada 25 temmuz da uzun yolculuk var nişanlıma kavuşucam birde kuzenimin düğününe katılacağız 21 Ağustos da kendi düğünüm var kilomu kontrol haline almam lazım bir kilo iki kilo versem bir şey olmaz ya da sabit olsamda iyi bakalimmmmmmmm çok heyecanlıyım anlamsız derecede

Süpersin bu azimle hemencik görürsün canim
Ay inşallah hedefim 70
Cumaya kadar kilonu korumani yada dahada eksiltmeni temenni ediyorum canim süpersin
Spor puanlari disinda sıkıntı yok simdilik canim
Onada ara verelim agustosa kadar
Takip etme imkanım yok o kadar
Napiyoruz şimdi sporlar sayilmayacakmi ona göre yuruycem

Arkadaşlar merhabaaa Günlük yemek bildirimimi yapmaya geldim detoks gibi bişiler denedim bugün
Sabah : Sade Türk kahvesi

Öğle : 3 yk yulaf, 1 bardak yağsız süt, 1/2 yk keten tohumu, 1 anamur muz, tarçın karışımı içtim.

Akşam: 3 yk ev yoğurdu, 3 yk haşlanmış nohut, 3 yk haşlanmış bulgur, 3 yk haşlanmış yeşil mercimek, nane, köz biber.

Bugünlük yediğim içtiğim bu kadar.

Zipzip- Kinoalihatun kaptanım

Şimdi spora

Hayirlisiyla heyecanina yakisir bir dugun gecir canim insallah

Afiyet olsun canim

Detoks gibi bir menü olmuş yeni takım arkadaşım

Süpersin bu azimle hemencik görürsün canim

Ay inşallah hedefim 70

Cumaya kadar kilonu korumani yada dahada eksiltmeni temenni ediyorum canim süpersin

Napiyoruz şimdi sporlar sayilmayacakmi ona göre yuruycem
Valla niyetim bı 6oo Gr daha eksilmek teşekkür ederim cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…