Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kızlar canım çok sıkılıyor yaa ☹ ben nasıl kilo vericem çok kötü görünüyorum bir düzen oturtamadım
Canım 1 hafta biraz sıkı diyet yap ki hızlı sonuç al sonra yavaş yavaş esnet. Sürekli diyetteyim psikolojinde olma vücut direnç geliştiriyor etrafındaki yiyebilecegin bütün zararlı şeyler gözünün görmeyeceği yerlere kaldır. Birde mutlaka yanında saglıklı bi ara öğün olsun. Ceviz badem leblebi kuru kayısı gibi saglıklı barlar çok fazla kalorili oluyor.

Sabah
2 haşlanmış yumurta
Salatalık
Domates
1 dilim peynir
Ara
2 ceviz 2 kaju
2 çilek
2 kiraz

Akşam
1 kase köfteli nohutlu yoğurt çorbası
Salata
1 köfte
30 dk hiit kardiyo
Zipzip- Cordelia
Canım şeyi paylaşmak istedim, bugün su ekleyip telveli içtiğim türk kahvesi 1 dk içinde her yeri temizledi
Sende durumlar nasıl :)

Canım şeyi paylaşmak istedim, bugün su ekleyip telveli içtiğim türk kahvesi 1 dk içinde her yeri temizledi
Sende durumlar nasıl :)
Harikasın güzelim Şükürler olsun çok iyiyim kısa süreli bir problemdi galiba bir kaç gün kayısı yedim yogurt tüketttim türk kahvesi içiyorum geçti Allah kimseye vermesin çok kötü hem karnına taş baglanmış gibi

modum çok düşük canım yoksa yaptı mı çok güzel yapıyorum. ama bu hafta yeniden deneyeceğim. öğlen işyeri yemeği yiyorum. akşam da evde olanı.
evde akşamları yine mezdekeye başlayayım. yoksa günde 10.000 adım yapıyorum zaten.

evet en azından bu cuma 89 dan kurtulsam çok moral olur bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…